به گفته تیم کوک، ساعت هوشمند اپل تا پیش از فروردین 94 وارد بازار نخواهد شد

به گفته تیم کوک، ساعت هوشمند اپل تا پیش از فروردین 94 وارد بازار نخواهد شد

روز گذشته اپل گزارش مالی خود را منتشر کرد. نکته مهم در این گزارش رقم رکورد شکن فروش آی فون است که از اکتبر تا دسامبر ۲۰۱۴ برابر با ۷۴.۵ میلیون اعلام شده است.

این شرکت همچنین اعلام کرده که هوادارن ساعت هوشمندش چه زمانی می توانند آن را خریداری نمایند. در جدیدترین اظهار نظر تیم کوک آمده است که ارسال این ساعت برای اقصی نقاط دنیا از ماه آوریل (اواسط فروردین ماه ۹۴) آغاز خواهد شد که اندکی از زمان مورد انتظار دیرتر است.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

سال گذشته، زمانی که اپل واچ برای نخستین بار معرفی شد مدیرعامل شرکت مورد بحث اعلام داشت که ساعت هوشمند اپل تا اوایل سال ۲۰۱۵ میلادی عرضه خواهد شد.

این در حالی است که آوریل حتی در سه ماهه نخست سال نیز قرار ندارد و همین امر نشان می دهد که تا عرضه محصول مورد بحث کارهای زیادی باید از سوی کمپانی سازنده انجام گیرد.

همانطور که احتمالا شنیده اید. ساعت هوشمند اپل قیمت بالایی دارد و ارزان ترین مدل آن در حدود ۳۴۹ دلار آب می خورد. اما برخی از نسخه های آن از جمله Apple Watch Edition که دارای قاب ساخته شده از طلای ۱۸ عیار است احتمالا هزاران دلار قیمت دارد.

گفته می شود که اپل واچ از یک چیپست بسیار قدرتمند بهره می برد (دست کم برای یک ساعت) و نمایشگر آن نیز از نوع رتینا است.

با این همه، انتظار نمی رود که عمر باتری این محصول آنچنان که باید فوق العاده باشد چراکه همین چند وقت پیش بود که تیم کوک اعلام کرد، ممکن است کاربران اپل واچ مجبور شوند ساعت خود را به صورت روزانه شارژ نمایند.

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato