بازگشت به دوران اوج نوکیا در بازی Snake '97

بازگشت به دوران اوج نوکیا در بازی Snake '97

روزگاری که نوکیا بر خلاف این روزها، سلطان بازار تلفن های همراه بود را همگی به یاد داریم؛ دورانی که این کمپانی فنلاندی با عرضه مدل های انقلابی همچون ۳۳۱۰، اجازه عرض اندام به هیچ شرکت سازنده دیگری را نمی داد و هنوز پای کمپانی های آمریکایی، کره ای و چینی به این عرصه باز نشده بود.

Snake یکی از پرطرفدارترین و جز جدایی ناپذیر موبایل های نوکیا در دهه نود بود. سازندگان Snake '97 که خود از طرفداران موبایل های کلاسیک نوکیا هستند، با شبیه سازی بازی اسنیک فرصتی برای تجدید خاطرات شما با این بازی محبوب قدیمی را فراهم کرده اند.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید. 

با ورود به این بازی، احساس می کنید که واقعا به دهه نود برگشته اید. چند موبایل بسیار پرطرفدار نوکیا در آن دوران مثل ۳۳۱۰، ۳۲۱۰، ۵۱۱۰، ۸۸۵۰ و ۸۲۱۰ به عنوان پلتفرم بازی در Snake '97 قرار گرفته اند و مار را در این نسخه شبیه سازی شده، دقیقا به سبک موبایل های قدیمی کنترل می کنید، یعنی با دکمه های شماره گیری.

Snake 97-1

صداها همان صداهای خاطره انگیز قدیمی اند و مراحل نیز به همان جذابیت گذشته، با این تفاوت که یک سری مرحله جدید هم به آن ها اضافه شده است. ضمنا با مراجعه به منوی تنظیمات قادرید سرعت حرکت مار را هم به سلیقه خودتان تغییر دهید.

جالب اینجاست که نسخه های اسنیک در هر مدل متفاوت است، مثلا در نوکیا ۳۲۱۰ اسنیک یک و در ۳۳۱۰ نسخه دوم را (با مراحل و مدهای بیشتر) بازی می کنید. اگر دوستدار بازی های قدیمی و موبایل های کلاسیک نوکیا هستید، تجربه Snake' 97، تجربه ای شیرین، سرگرم کننده و نوستالژیک برایتان خواهد بود.

Snake '97: retro phone classic
  • Snake '97: retro phone classic
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: dsd 164
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۳۳ / ۲.۱ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی

نظرات ۱۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato