ماجراجویی جدید کوردی در Cordy 2

ماجراجویی جدید کوردی در Cordy 2

کوردی یک روبات بامزه و ماجراجوست؛ از آن کاراکترهای کاریزماتیکی که عاشق دردسرند، یک تنه می خواهند ناجی دنیا باشند و تا رسیدن به این هدف آرام نمی گیرند.

تجربه نسخه اول Cordy کافی بود تا عاشقش شویم. حالا نوبت به نسخه دوم رسیده تا با شور و اشتیاق بیشتر، به او و دوستانش در ماجراهای پر فراز و نشیب نجات دنیا از دست بوگالوی شیطان صفت بپیوندیم.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید.

کوردی ۲ یک بازی پلتفرمر است که به عقیده برخی بیشترین تأثیر را از سری بازی Little Big Planet گرفته، مثلا در بخش تغییر لباس و رنگ کاراکتر. اما کمی که در دنیای خوش آب و رنگ بازی پرسه بزنید متوجه شباهت غیرقابل انکار بازی با فرنچایز سونیک می شوید؛ از طراحی مراحل گرفته تا دویدن های کوردی.

com.silvertree.cordy215

امکان ندارد با دیدن بوگالو، دشمن درجه یکتان در کوردی به یاد دکتر اگمن سونیک با آن سفینه کذایی اش نیفتید. البته اینها را نمی گوییم که از دانلود بازی منصرفتان کنیم، چرا که کوردی ۲ به قدر کافی سرگرم کننده و زیبا هست که موقع بازی کردن، فکر مقایسه آن با سونیک به ذهنتان خطور نکند.

بازی به طور کلی دارای سه دنیا و ۵۷ مرحله است که در نسخه رایگان تا ۶ مرحله برایتان آزاد شده، اگر هم خواستار ادامه بازی بودید چاره ای جز خرید نسخه کامل نخواهید داشت.

ضمنا کوردی در این ماجراجویی تنها نیست. دوستان باوفای او مثل وُلت، مگنت بات و کاپتر بات هم در مراحلی به یاری او می آیند. اگر به دنبال یک نمونه استاندارد از سبک پلتفرمر هستید، کوردی ۲ عنوانی نیست که به راحتی بتوانید از آن گذر کنید.

Cordy 2
  • Cordy 2
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: SilverTree Media
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۵۲.۷ / ۴۴ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
کافه‌بازار

نظرات ۶
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato