با گالری عکس MyRoll، تصاویر خود را به آلبوم هایی جاودانه تبدیل کنید

با گالری عکس MyRoll، تصاویر خود را به آلبوم هایی جاودانه تبدیل کنید

گالری عکس گجت های ما پر شده از عکس های مختلف، تصاویری تلخ و شیرینی که با مرورشان به گذشته ها سفر خواهیم کرد. ساختن اسلایدشو از این عکس ها، راه خوبی است تا تصاویر یک روز را بدون نیاز به باز و بسته کردن فولدرهای مختلف، به صورت یک جا و در قابی زیبا ببینیم.

MyRoll به عنوان یک گالری عکس هوشمند، کار دسته بندی و ساخت اسلایدشو از تصاویر شما را به صورت خودکار و به شکلی مقبول انجام می دهد.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید. 

MyRoll در زمینه نمایش تصاویر فرق چندانی با گالری عکس پیش فرض iOS و اندروید ندارد، با این حال یک سری از تفاوت های ظریف باعث شده که بدتان نیاید برای یک بار آن را امتحان کنید.

مثلا لازم نیست در آن تصاویر بندانگشتی را به صورت مربعی ببینید، بلکه قادرید در تنظیمات کاری کنید تا این تصاویر در محیط MyRoll، در فریم اصلی خود (مستطیل های طولی و عرضی) به نمایش دربیایند؛ قابلیتی نه چندان چشمگیر اما مناسب برای ایجاد تنوع.

البته نمایش متفاوت گالری و عکس های Camera Roll، قابلیت اصلی MyRoll نیست. بهترین عمل آن دسته بندی هوشمند تصاویر شما در قالب یک Moment یا قاب عکس پویاست.

MyRoll 2

بدین صورت که اپلیکیشن با تشخیص عکس های مرتبط از طریق تاریخ و زمان ثبت شدن، آنها را در یک قاب با سلول های چهارضلعی جمع می کند. بعد که آیکن پلی را از پایین صفحه بفشارید، عکس های شما در این سلول ها به حرکت افتاده و با انیمیشن های گوناگون، جایشان را با هم عوض می کنند.

نکته خوب اینجاست که می توانید این قاب عکس زنده را مستقیما به فیسبوک ارسال کرده یا آن را به شکل یک لینک خصوصی، از طریق ایمیل، پیامک، واتس اپ، لاین و سایر اپلیکیشن ها با دوستانتان به اشتراک بگذارید. امکان گزینش از میان تصاویر موجود در هر Moment هم به دستان خودتان سپرده شده.

یکی از امکانات ویژه نسخه اندرویدی MyRoll، سازگاری با پوشیدنی هاست. با همگام سازی یک ساعت هوشمند با این اپلیکیشن، قادرید گالری موبایلتان را در صفحه کوچک ساعت هوشمند مشاهده کرده و حتی از آنها به عنوان تصویر پیش زمینه صفحه ساعت بهره ببرید.

MyRoll برای سیستم های عامل iOS و اندروید عرضه شده و استفاده از مزایای آن کاملا رایگان است، از این رو تجربه اش را به شما پیشنهاد می کنیم.

MyRoll
  • MyRoll
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .Flayvr Media Ltd
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۱۱.۵ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
کافه‌بازار

نظرات ۱۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato