مدیر ارشد اجرایی سامسونگ پیش از رونمایی گلکسی S6 از سمتش کناره گیری کرد

مدیر ارشد اجرایی سامسونگ پیش از رونمایی گلکسی S6 از سمتش کناره گیری کرد

Fc

امروز به سمعتان رساندیم که سامسونگ در روز یکم مارس، رویداد Unpacked خود را برای معرفی پرچمدار جدیدش برگزار خواهد کرد. کاملا مشخص است که شرکت کره ای قصد معرفی پرچمدار بعدی خود را در این مراسم را دارد. این احتمال نیز هست که کمپانی مذکور دو نسخه از S6 را بر روی صحنه آورده و معرفی نماید.

بر اساس آخرین خبر ها از وال استریت ژورنال، مدیر ارشد اجرایی سامسونگ، این شرکت را ترک کرده است. در مورد Kim Seok-pil صحبت می کنیم که یکی از بازیگران اصلی در صحنه ی ارائه و عرضه ی S6 در ماه آینده بود. وی در دسامبر به مدیریت قسمت بازاریابی استراتژیک منصوب شد. گفتنی است که آقای Lee Sang-chul که در حال حاضر در یکی از بخش های اجرایی کمپانی کره ای مورد بحث در کشور روسیه در حال خدمت است، این جایگاه را پر خواهد نمود.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

به نظر می رسد ترک سامسونگ توسط آقای کیم، مربوط به مسائلی در خصوص سلامتی او بوده است. در ماه های گذشته نیز، مسئولین اجرایی بسیاری سامسونگ را ترک گفته اند و همین موضوع نیز باعث شده تا سران این کمپانی عزم خود را راسخ سازند و در بازسازی شرکت خود بکوشند تا بلکه بتوانند به سال های رویایی ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۳ بازگردند.

همانگونه که قبلا نیز برایتان نوشته ایم، سودآوری بخش موبایل کمپانی مورد بحث در سال گذشته در مقایسه با سال ۲۰۱۳ بیش از ۳۰ درصد کاهش یافت. این مسائل باعث شد تا سامسونگ به خود آمده و حال تمام تلاشش را بکار گیرد و به هر کاری دست زند تا ورق را برگرداند.

سامسونگ اجزای جدیدی مانند فلز را به طراحی محصولاتش اضافه کرد که سابق بر این حتی به استفاده از آنها فکر هم نمی کرد، به تازگی نیز اینگونه به گوش می رسد که شرکت یاد شده در نهایت به ندای مشتری گوش فرا داده و در نسخه های آینده ی رابط کاربری تاچ ویز، شاهد خانه تکانی اساسی و سبک سازی آن خواهیم بود.

در گزارش های مختلف بارها آمده که گلکسی S6 یک به روز رسانی بی اهمیت و تکراری نخواهد بود، بلکه محصولیست که از تکنولوژی های برتر استفاده کرده و قادر است تا سامسونگ را به جاده ی پول سازی بازگرداند.

نظرات ۱۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato