وان پلاس گزارش مالی ۲۰۱۴ خود را در قالب یک اینفوگرافیک منتشر کرد [اینفوگرافیک]

وان پلاس گزارش مالی ۲۰۱۴ خود را در قالب یک اینفوگرافیک منتشر کرد [اینفوگرافیک]

وان پلاس کمپانی جوان و نوپایی محسوب می شود اما با این وجود می توان آن را در زمره ی شرکت های بسیار موفق از نظر مالی در سال ۲۰۱۴ دانست. در همین راستا اهالی این برند برای اینکه عموم درک بهتری از وضعیت کسب و کارشان به دست آورند، اینفوگرافیکی جالب از گزارش مالی خود در سال گذشته منتشر کرده اند.

وان پلاس در بازه ی زمانی مابین ماه های ژوئن الی دسامبر سال پیش با عرضه ۱۰۵۵ تن کالا به بازار (معادل وزن ۶ نهنگ) درآمدی ۳۰۰ میلیون دلاری داشته است. تا ماه نوامبر آنها موفق شدند پانصد هزار تلفن هوشمند وان پلاس وان را به فروش برسانند، ولی هدف گذاریشان تا آخر سال رسیدن به رقم یک میلیون بوده که دقیقاً مشخص نیست به این مهم دست یافته اند یا خیر.

وان پلاس در صفحه ی فیس بوکش ۱.۱ میلیون نفر هوادار دارد و در بین نتایج جستجو از برخی بازیگزان و خواننده های معروف بیشتر ترند شده است. رشد کمپانی تنها بر روی اینترنت و در بین کاربران نبوده بلکه این برند به صورت داخلی نیز توسعه یافته و تعداد کارمندان آن از ۶ نفر در دسامبر ۲۰۱۳ به ۸۸ نفر در دسامبر ۲۰۱۴ رسیده است.

متوسط سن افراد شاغل در وان پلاس ۲۵ سال است، آنها در طول سال ۱۳۴ پیتزا خورده اند، ۵۲ روز شنبه (تعطیل) را در دفترشان گذرانده اند و به طور متوسط روزی ۱۲ ساعت کار کرده اند.

برای آگاهی بیشتر از جزئیات مرتبط به کمپانی مورد بحث می توانید به اینفوگرافیکی که در انتهای مطلب آورده شده و توسط خود وان پلاس انتشار یافته رجوع نمایید.

infog

نظرات ۱۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato