سری جدید دوربین های بدون آینه از کانن

کانن با EOS M3 از سری جدید دوربین های بدون آینه خود پرده برداشت. دوربین M3 از سنسور ۲۴ مگاپیکسلی APS-C بهره می برد و امکان ارتباط وای فای و فوکوس ۴۹ نقطه ای خودکار از قابلیت های مهم آن است. مهمترین نکته در این مدل طراحی جدید آن است. به نظر می رسد این مدل در مقایسه با دوربین های بدون آینه پیشین کاننن، طراحی ای بسیار بهتر برای عکاسان حرفه ای تر دارد.

تقریبا تمامی تنظیمات و کنترل های دوربین بر خلاف مدل های پیشین که از کلیدهای فیزیکی بیشتری در آنها بهره برده شده بود، در این مدل از طریق صفحه نمایش لمسی اعمال می شود. در این مدل همچنین یک چشمی الکترونیکی نیز تعبیه شده است.

کانن سلطان بازار دوربین های DSLR است اما جلب توجه این برند در سری های بدون آینه به کندی انجام می شود. EOS-M3 هوز همنمی تواند برای بسیاری از دوربین های بدون آینه موجود در بازار از سایر رقبا، محصولی رقابتی به حساب آید. Sony A7 ،FujiFilm X-T1 یا Olympus OM-D EM-1 از رقبای اصلی این مدل کانن هستند و کانن باید برای رقابت بهتر با ارائه امکانات جانبی بیشتر بازار را در این حوزه بیشتر متوجه خودش کند.

صاحبان دوربین های کانن دوربین هایی هوشمندتر و سبک تر می خواهند که واقعا بتوانند جایگزین هایی خوب برای دوربین های DSLR باشند.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟