شکار زامبی ها در Gunner Z

شکار زامبی ها در Gunner Z

عنوان تحسین شده استودیوی BitMonster، پس از استقبال بی سابقه گیمرها از آن در iOS بالاخره برای اندرویدی ها عرضه شد. در Gunner Z شما پشت تیربار یک ماشین جنگی قرار می گیرید تا شهر را از وجود زامبی هایی که زندگی ساکنانش را به خطر انداخته اند پاکسازی کنید.

در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید. 

سالیانی نه چندان دور در بازی های ویدئویی، زامبی ها موجوداتی ضعیف و کودن بودند و کشتنشان کار بسیار ساده و بی دردسری بود. اما این رویه چند سالی است که تغییر کرده و زامبی های بی مغز دیروز، حالا به موجوداتی هوشمند و متفکر تبدیل شده اند.

Gunner Z 2

زامبی های Gunner Z برای خودشان یک ارتش درست و حسابی دارند، پشت هلیکوپتر و تانک می نشینند و در مقابل تیرهای شما جاخالی می دهند. البته شما هم در برابر آنها آنچنان بی دفاع نیستید.

در سی مأموریت Gunner Z شما پشت تیربار یک ماشین جنگی نشسته اید و با کمک دوربین دید در شب، لشکر زامبی ها را قلع و قمع خواهید کرد. انواع تیربار، موشک انداز، نارنجک و مین از سلاح های قدرتمند شما در بازی اند که با پیشروی در مراحل قابل ارتقا هم هستند.

Gunner Z از لحاظ گرافیکی بازی جذابی است و در گیم پلی با عناوین کنسولی رقابت می کند. سیستم کنترل بازی نیز برای صفحات لمسی به خوبی عمل می کند، با این حال اگر کابل Otg دارید می توانید با اتصال گیم پد به موبایل از بازی لذت دوچندانی ببرید.

در ادامه از شما دعوت می کنیم که ویدئویی کوتاه از گیم پلی Gunner Z را مشاهده نمائید.

Gunner Z
  • Gunner Z
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .BitMonster, Inc
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۲۶۵ / ۶۶۹ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato