مدیر ارشد مالی EA از برابری قدرت تبلت ها با کنسول های بازی تا سال ۲۰۱۹ خبر می دهد

مدیر ارشد مالی EA از برابری قدرت تبلت ها با کنسول های بازی تا سال ۲۰۱۹ خبر می دهد

بر اساس گفته های مدیر ارشد مالی کمپانی بازی ساز EA، آقای Blake Jorgensen، قدرت پردازش موبایلی سال به سال در حال افزایش بوده و به زودی تبلت ها، جایگاه کنسول ها را در میان افراد طرفدار بازی های کامپیوتری خواهند گرفت.

وی در میان کنفرانس تکنولوژی، اینترنت و رسانه گفت: «چیزی که مشخص است، تبلت های رده بالا، در سه یا چهار سال آینده قدرتی بالاتر از کنسول های بازی پیدا خواهند کرد. همین موضوع باعث می گردد تا در آن زمان بازی هایی مناسب با قدرت پردازشی تبلت ها طراحی شود و این محصولات، در نهایت در رقابتی با کنسول ها، برنده ی میدان باشند.

لذت بازی با دستگاه های همراه مانند اسمارت فون ها و تبلت ها بسیار بالاست و عنوان های بسیار با کیفیتی، حال برای این محصولات موجود هستند. از همه این ها گذشته، وقتی شما در اتوبوس نشسته اید و در انتظار رسیدن به مقصد خود هستید، دستگاه های همراه بوده که در آن لحظه برایتان مفید واقع شده و دارای کیفیتی هم تراز با کنسول ها هستند.»

وی همچنین در خصوص کاهش فروش آیپد اینگونه نظر می دهد که علت این امر، هم به رشد تبلت های سایر شرکت ها مروبط شده و هم رشد فبلت ها در آن بی تاثیر نبوده است.

زمانی که از این مدیر اجرایی در EA پرسیده شد با مشکلات مربوط به «کنترل» بازی در صفحه نمایش های لمسی چگونه کنار خواهید آمد، وی گفت حتی اگر این مشکلات باعث شوند تا نتوانم FIFA 19 و Call of Duty 2019 را بر روی آیپد های آینده به درستی بازی کنم، باز هم راهی خواهم یافت تا دست کم لذت بازی با FIFA Ultimate Team را از دست ندهم.

نظرات ۱۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato