معمای پرپیچ و خم لوله ها را در Plumber 2 حل کنید

معمای پرپیچ و خم لوله ها را در Plumber 2 حل کنید

لوله کشی از آن دسته مشاغل هیجان انگیزی نیست که از کودکی آرزویش را داشته ایم، با این حال کمی سر و کله زدن با لوله های پرپیچ و خم در بازی ها می تواند کار جذابی باشد. استودیوی Magma Mobile با عرضه دومین نسخه بازی Plumber، دوباره شما را در نقش یک لوله کش قرار داده تا با مهندسی لوله ها آب را در آن ها به جریان بیندازید.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید. 

Plumber 2 یک بازی فکری است، بنابراین تمرکز و حوصله بسیار بالای شما را می طلبد. در هر مرحله یک سیستم لوله کشی نامنظم پیش روی تان قرار گرفته که باید با چرخاندن و اتصال لوله ها به هم، مسیر صحیحی بسازید تا آب از ستون سمت چپ به ستون سمت راست تصویر منتقل شود.

Plumber 2-2

البته داخل بعضی از لوله ها موجودات شناوری هم هستند که گاهی هدف هر مرحله قرار می گیرند. بدین معنی که باید لوله ها را طوری پشت هم ردیف کنید که این موجودات با جریان آب به ستون بعدی منتقل شوند.

هر چقدر مسیر لوله کشی شما موجودات بیشتری را در بر بگیرد، امتیاز بالاتری را هم برای آن مرحله کسب می کنید. بازی دارای یک مود آرکید هم هست که باید در مدت زمانی محدود، تا می توانید بین ستون راست و چپ آب را به جریان بیندازید که هر انتقال موفقیت آمیز، یک امتیاز به مجموع امتیازات شما خواهد افزود.

تعداد مراحل Plumber 2 از عدد هزار هم فراتر است، بنابراین اگر طاقت حل معماهای سختش را داشته باشید می تواند تا ماه ها شما را سرگرم کند. این بازی فکری فعلا برای اندروید عرضه شده اما انتشار نسخه هایی از آن برای ویندوزفون و iOS نیز دور از انتظار نیست.

Plumber 2
  • Plumber 2
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Magma Mobile
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱۵ مگابایت
دانلود
گوگل‌پلی

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato