مدیران الجی به خاطر خرابکاری در ماشین های لباسشویی رقیب، تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند

مدیران الجی به خاطر خرابکاری در ماشین های لباسشویی رقیب، تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند

مدیران الجی به خاطر خرابکاری در ماشین های لباسشویی رقیب، تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند

همانطور که پیشتر در خبرها آمده بود، یکی از مدیران الجی به جرم خرابکاری در ماشین های لباسشویی پیشرفته سامسونگ در نمایشگاه IFA آلمان، از سوی مراجع قضایی کره جنوبی تحت پیگرد قانونی قرار گرفت.

به گزارش وال استریت ژورنال، جو سئونگ جین، رئیس بخش لوازم خانگی الجی متهم است که در جریان نمایشگاه یاد شده، عمدا به چهار ماشین لباسشویی جدید سامسونگ به نام Crystal Blue خسارت وارد کرده و این در حالی است که دو مدیر دیگر این کمپانی نیز به خاطر اتهامی مشابه تحت پیگرد قانونی قرار گرفتند.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

این مناقشه ماه هاست که جریان دارد و الجی هم در ابتدای امر، پذیرفت که خسارت وارد آمده به شاکی را پرداخت نماید اما در همان شهریور ماه بود که سامسونگ شکایت دیگری را تسلیم مراجع قضایی نمود و خواهان دریافت خسارت اموال و اعاده حیثیت شد.

الجی اما در پاسخ به این اقدام، شکایتی را علیه رقیب خود مطرح نمود و در آن، سامسونگ را به خاطر دستکاری و مخدوش نمودن شواهد متهم نمود.

هم یون کیون، وکیل آقای جو، گفته است که شواهد کافی برای محکومیت موکلش وجود ندارد. او در مصاحبه ای با وال استریت جورنال اعلام داشت: «اینکه ریاست یک شرکت جهانی در حالی که کارکنان کمپانی رقیب در محل حضور داشته اند اقدام به خسارت زدن به اموال آنها نماید، مسأله ای پرسش برانگیز است و به نظر نمی آید که شواهد و مدارک کافی برای اثبات این مسأله وجود داشته باشد.»

الجی نیز اعلام نموده که سامسونگ نمی تواند به خاطر ساخت لوازم بنجل، کارکنان این شرکت را متهم نماید.

یکی از مدیران این شرکت همچنین به وال استریت ژورنال گفته است که: «بر خلاف دیگر محصولات موجود در بازار، لولاهای مدلی از ماشین لباسشویی ارائه شده از سوی شرکتی خاص بسیار ضعیف بودند.» لازم است یادآور شویم که قیمت تقریبی این دستگاه برابر با ۲۷۰۰ دلار است.

رویترز گزارش داده که، قضات دادگاه، اخیرا تلاش داشته اند تا جلسه صلح و سازشی را میان طرف های دعوی برقرار نمایند که متأسفانه با شکست روبرو شد.

نظرات ۱۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل