به کاشی های سفید دست نزنید؛ معرفی بازی Piano Tiles

به کاشی های سفید دست نزنید؛ معرفی بازی Piano Tiles

برای ساختن یک بازی خوب، هیچ احتیاجی به هزینه های آنچنانی، گرافیک های پر زرق و برق و تیم های چند صد نفره نیست؛ حتی یک نفر هم می تواند با ساده ترین ایده و حداقل هزینه، چنان بازی سرگرم کننده ای بیافریند که استودیوهای عظیم بازی سازی هم از طراحی آن عاجز باشند.

مسلما برای رسیدن به چنین موفقیتی، فقط و فقط یک عامل مورد نیاز است: خلاقیت. و این مورد چیزی است که در Piano Tiles به میزانی قابل توجه می یابیدش.

در ادامه مطلب، با دیجیاتو همراه باشید. 

از این ساده تر امکان ندارد؛ گیم پلی Piano Tiles (با عنوان فرعی Don't Tap The White Tile) بر یک اصل ساده استوار شده: هر کاری که در بازی می کنید، به کاشی های سفید دست نزنید، همین و بس! اما همین ایده ساده بود که موجب شد تعداد طرفداران Piano Tiles در سراسر دنیا، در یک چشم به هم زدن از مرز میلیون گذر کند.

Piano Tiles 2

بازی هفت مود جذاب دارد که هر کدامشان را هم می توانید در چند حالت بازی کنید، اما قانون بازی در تمامشان ثابت و همان عدم برخورد دست با کاشی های سفید است.

جالب اینجاست که با فشردن کاشی های سیاه یا رنگی، نت دلنشینی از پیانو را می شنوید. با ادامه همین روند، وقتی به خودتان می آیید که در حال نواختن سمفونی شماره نه بتهوون هستید و لذت بخش ترین قسمت بازی همین است.

حتی انتخاب آهنگ در بازی به شما واگذار شده و از آثار بتهوون گرفته تا کارهای هانس زیمر را در فهرست آهنگ های بازی پیدا می کنید.

ایده Piano Tiles به قدری جالب و در عین حال پیاده سازیش ساده بود که حالا هزاران مورد مشابه از آن تولید شده و در اپ استورهای مختلف قرار گرفته، اما توجه داشته باشید که ایده اصلی ساخت بازی متعلق به استودیوی Cheetah Mobile (سازنده Clean Master) است و باقی مواردی که میبینید تقلیدی بیش نیستند.

Piano Tiles
  • Piano Tiles
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Cheetah Technology Corporation
  • سیستم عامل: iOS، اندروید و ویندوزفون
  • حجم: ۶.۶ / ۱۱.۶ / ۹ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


کافه‌بازار

ویجیاتو

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato