انتشار عکس هایی که گفته می شود با دوربین HTC One M9 گرفته شده اند

انتشار عکس هایی که گفته می شود با دوربین HTC One M9 گرفته شده اند

چیزی تا شروع رسمی MWC امسال باقی نمانده و این یعنی تا ساعاتی دیگر شاهد رونمایی از پرچمداران آتی سامسونگ و اچ تی سی خواهیم بود.

این دو شرکت خبرسازترین نام های رویداد امسال خواهند بود و با رونمایی از تلفن های هوشمندی که مدت هاست حرف و حدیث های فراوانی در مورد آنها نقل می شود، در رأس توجهات قرار خواهند گرفت.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

در مورد اچ تی سی باید بگوییم که این رویداد با رونمایی از نسخه بعدی سری تلفن های هوشمند One آغاز خواهد شد که احتمالانام HTC One M9 را یدک می کشد.

تا به امروز، تصاویر، رندرها و مطالب متعددی در مورد این محصول در فضای مجازی منتشر گشته و شایعات در مورد آن حتی به صورت روزانه دست به دست شده است.

جدیدترین ویدئوی تبلیغاتی در رابطه با این تلفن هوشمند امروز منتشر شد و در آن نگاهی نزدیک به One M9 شده و با مدل هایی چون One M8 و M7 مقایسه گردیده.

البته نمی توان درستی ویدئوی منتشر شده را تأیید کرد، با این حال ظاهر کلی آن با تمامی شایعات و تصاویری که پیشتر از این محصول در فضای مجازی لو رفته بود مطابقت می کند.

البته این نخستین باری نیست که شاهد انتشار ویدئو در مورد HTC One M9 هستیم، چند روز پیش هم @upleaks سه تیزر تبلیغاتی را از این تلفن هوشمند انتشار داد. تیزر نخست در واقع معرفی مختصری از محصول مورد بحث بود، در حالی که ویدئوی دوم برپایه امکاناتی ساخته شده بود که انتظار می رود در پرچمدار آتی اچ تی سی شاهد دیدنشان باشیم.

ویدئوی آخر نیز برای به تصویر کشیدن قابلیت های دوربین این تلفن هوشمند تهیه شده بود چراکه گفته می شود One M9 مجهز به یک حسگر ۲۰ مپاپیکسلی خواهد بود.

حالا تصاویری در فضای مجازی لو رفته که گفته می شود با استفاده از دوربین این اسمارت فون تهیه شده اند. مجددا باید یادآور شویم که نمی توان صحت و سقم این عکس ها را تأیید کرد، با این همه به نظر می رسد که این تصاویر از نوع کاملا تبلیغاتی هستند و ممکن است که در آینده برای معرفی قابلیت های دوربین One M9 مورد استفاده قرار گیرند.

در هر صورت می توانید در ادامه نگاهی به تصاویر مذکور بیاندازید و خودتان قضاوت کنید که آیا این عکس ها با استفاده از دوربین تلفن هوشمند مورد بحث گرفته شده اند یا خیر.

HTC-One-M9-camera1-Edited HTC-One-M9-camera2-Edited HTC-One-M9-camera4-Edited HTC-One-M9-camera6-Edited HTC-One-M9-camera-Edited

 

اخبار مربوط به نمایشگاه MWC 2015 را در اینجا دنبال کنید

taxiyab

 

نظرات ۱۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato