تلفن هوشمند HTC One M9 پیش از معرفی رسمی در یک ویدئو نگاه نزدیک ظاهر شد [تماشا کنید]

تلفن هوشمند HTC One M9 پیش از معرفی رسمی در یک ویدئو نگاه نزدیک ظاهر شد [تماشا کنید]

به نظر می رسد امروز و تا ساعاتی دیگر تلفن هوشمند پرچمدار بعدی HTC موسوم به One M9 معرفی شود دیگر جزئیات چندانی وجود نداشته باشد که سبب شگفت زدگی مان گردند. تا به حال اطلاعات بسیاری در رابطه با این محصول لو رفته و حالا ویدئوی نگاه نزدیکی از آن انتشار یافته که فرصت مشاهده آن به صورت کاملش را فراهم می آورد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

این ویدئو تقریباً شایعات پیشین در رابطه با مشخصات فنی One M9 را تائید می کند، موبایل مورد بحث با نسخه ی قبلی خود از نظر ظاهری تفاوت چندانی ندارد اما دیگر خبری از دوربین دوگانه در پشت پرچمدار جدید تایوانی ها نیست و آنها ظاهراً ماژول ۴ اولترا پیکسل دوربین M8 را در قسمت جلویی تلفن هوشمندشان به کار بسته اند تا بتوان با استفاده از آن در نور کم نیز سلفی هایی مطلوب گرفت.

البته تغییرات مختصری در طراحی محصول یاد شده صورت پذیرفته برای مثال حالا دکمه پاور از لبه بالایی به کناره ها انتقال پیدا کرده و نوار اطراف بدنه ی فلزی یکپارچه M9 نیز رنگی متفاوت نسبت به کل اسمارت فون دارد.

از شواهد اینطور بر می آید که ویدئوی نگاه نزدیک پیش تر اشاره شده، در طول کنفرانس خبری که به صورت غیر رسمی برای نمایش محصول به اصحاب رسانه ها برگزار گشته تهیه شده و سپس به صورت عمدی و یا سهوی به اینترنت راه یافته تا امروز HTC دیگر حرف چندانی برای شگفت زده کردن هوادارانش نداشته باشد.

taxiyab

نظرات ۱۷
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato