آپدیت ۲ ویندوز فون ۸.۱ قابلیت پین کردن تنظیمات و استفاده از کیبردهای بلوتوث را به همراه دارد [تماشا کنید]

آپدیت ۲ ویندوز فون ۸.۱ قابلیت پین کردن تنظیمات و استفاده از کیبردهای بلوتوث را به همراه دارد [تماشا کنید]

مایکروسافت هنوز به صورت رسمی آپدیت ۲ ویندوز فون ۸.۱ را معرفی نکرده، اما اکنون وب سایت Windows Central که منبعی معتبر در رابطه با اخبار این شرکت محسوب می شود تائید نموده دو موبایل تازه معرفی شده ی آنها یعنی لومیا ۶۴۰ و ۶۴۰ XL هر دو از این به روز رسانی بهره مند هستند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

ویندوز سنترال در خبر خود در همین رابطه می نویسد، مایکروسافت بخش تنظیمات را بهبود بخشیده و حالا گزینه های مختلف در گروه هایی با موضوعات مشخص و کلی قرار دارند تا پیدا کردن هر مورد بر حسب کاربردش ساده تر از قبل گردد. علاوه بر این موارد این امکان نیز وجود دارد که یکی از گزینه های تنظیمات را بر روی صفحه خانگی پین نمایید.

یکی دیگر از تغییرات قابل توجه موجود در آپدیت یاد شده مرتبط می گردد به پشتیبانی از کیبردهای بلوتوث، با اضافه شدن چنین قابلیتی از این پس به سادگی می توان از کیبرد تاشویی که مایکروسافت در جریان برگزاری کنفرانس خود در کنگره جهانی موبایل معرفی کرد در کنار تلفن های هوشمند ویندوزی استفاده برد.

علاوه بر اینها به نظر می آید سطوح اجازه دسترسی اپلیکیشن ها نیز دچار تغییراتی شده و حالا می توانید تعیین نمایید که یک اپ به دوربین و قابلیت های دیگری که مرتبط به حریم خصوصی می شوند دسترسی نداشته باشد.

امکانی با عنوان quick text یا متون سریع هم در نظر گرفته شده که بوسیله ی آن قادر خواهید بود با کیبرد "ویندوز فون ۸.۱ آپدیت ۲" برخی عبارات از پیش آماده شده را در بین نوشته های تان paste نمایید.

نظرات ۱۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato