مقایسه عملکرد لرزشگیر اپتیکال دوربین گلکسی S6 با لومیا ۹۳۰

مقایسه عملکرد لرزشگیر اپتیکال دوربین گلکسی S6 با لومیا ۹۳۰

لومیا ۹۳۰ تلفن هوشمندیست که از نمایشگری ۵ اینچ، پردازنده ۴ هسته ای اسنپدراگون ۸۰۰، دو گیگابایت رم و دروبین ۲۰ مگاپیکسلی اصلی همراه با لرزشگیر اپتیکال بهره برده و می توان گفت اگرچه اندکی قدیمی شده، اما از سخت افزاری سطح پایین استفاده نمی کند.

ولی همین اسمارت فون در قیاس با گلکسی S6 و S6 Edge از سخت افزاری قدیمی بهره می برد. دوقلوهای جدید سامسونگ هر دو از آخرین فناوری های موجود بهره می گیرند و در این میان سامسونگ در نهایت برای دوربین آنها نیز، لرزشگیر اپتیکالی نیز در نظر گرفته است.

در طول نمایشگاه MWC، کره ای ها برای تبلیغ اسمارت فون های جدید خود و به رخ کشیدن قدرت دروبین آنها، در غرفه ی خود سطحی لغزان را قرار دادند که با قرار گرفتن دو اسمارت فون بر روی آن می توان کیفیت فیلم های تهیه شده توسط آنها را در حین لرزش دست و تکان های غیر منتظره مشاهده کرد؛ در هفته ی گذشته مقایسه لرزشگیر اپتیکال موبایل های جدید سامسونگ را در کنار آیفون ۶ Plus برایتان به نمایش گذاشتیم.

حال اما نوبت به مقایسه ساخته ی جدید کره ای ها با لومیا ۹۳۰ در زمینه برتری لرزشگیر اپتیکال دوربین رسیده است. در ادامه می توانید فیلم مربوط به مقایسه لومیا ۹۳۰ و گلکسی S6 Edge را تماشا کنید. به نظر شما کدام اسمارت فون برنده ی میدان خواهد بود؟

نظرات ۲۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato