Zombie Highway 2؛ لذت قتل عام زامبی ها

Zombie Highway 2؛ لذت قتل عام زامبی ها

اولین نسخه از Zombie Highway فوق العاده بازی محبوبی بود و نسخه دوم هم که برای مدتی در انحصار سیستم عامل iOS بود، حالا در اختیار اندرویدی ها قرار گرفته. نسخه دوم بازی تفاوت ساختاری زیادی با اولین بازی ندارد اما گرافیک آن بهتر شده، افکت های صدا ارتقا یافته اند و ماشین ها و اسلحه های جدید، به مراحل تنوع بخشیده اند.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید تا مروری کوتاه بر این بازی داشته باشیم.

screen640x640

برا آن هایی که با این بازی آشنایی ندارند، در Zombie Highway، با دنیایی پر از زامبی طرف هستید، دنیایی که در عین سکوت، فوق العاده شلوغ و پر سر و صداست. به عنوان یک انسان باقی مانده از فجایع، باید ماشین خود را مجهز کنید و در اتوبانی که بی پایان است برانید و برانید و برانید.

به هر شیوه ای که شده باید از شر زامبی ها رها شوید. از اسلحه های متنوعی که در اختیار دارید گرفته تا کمک گرفتن از موانع برای تکه و پاره کردن موجودات سمجی که به ماشین شما چسبیده اند.

اگر چه شکل و شمایل بازی در نسخه دوم بسیار تغییر کرده اما هدف کلی همان است. شما در ماشینی نشسته اید که یک توپخانه متحرک است و تا در توان دارید باید برای بقا بجنگید.

بازی به طور رایگان عرضه شده اما اگر می خواهید در Zombie Highway 2 بهتر عمل کنید، می توانید از چند پرداخت درون برنامه ای بهره ببرید.

Zombie Highway 2
  • Zombie Highway 2
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Auxbrain, Inc
  • سیستم عامل: اندروید و iOS
  • حجم: ۹۰.۹ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato