شیائومی کفش هوشمند می سازد

شیائومی کفش هوشمند می سازد

شرکت چینی Li Ning تصمیم گرفته تا وارد همکاری جدیدی با کمپانی تولید کننده تلفن همراه، شیائومی، شود و نسل تازه ای از کفش های ورزشی هوشمند خود را امسال رونمایی کند.

گفتنی است که این کمپانی هم اکنون اوضاع مالی بدی دارد و از سوی شرکت خصوصی TPG Capital و کمپانی سرمایه گذاری سنگاپوری GIC پشتیبانی می شود و در ماه ژانویه ۲۰۱۵ برای سومین سال پیامی اعلام ضرر کرد.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

پس از اتمام بازی های المپیک پکن، تقاضا برای خرید محصولات ورزشی این شرکت نیز افت قابل توجهی پیدا کرد و Li Ning هم مجبور شد تغییراتی بنیادین را در ساختار خود ایجاد نماید.

تلاش این کمپانی نسبتا ورشکسته چینی برای باز یافتن دوران اوج گذشته و جذب نسل جدید این کشور به محصولاتش کاملا مشهود بود و کمپین های تبلیغاتی گسترده آن نیز این مسأله را تأیید می کند.

ناگفته نماند که در سال ۲۰۱۳ میلادی، این شرکت طی یک قرارداد چند میلیون دلاری خود را به عنوان اسپانسر مالی Dwayne Wade ابر ستاره بازی های بسکتبال NBA معرفی نمود.

Li Ning اعلام کرده که همکاری اش با Huami Technology (شرکتی که تولید دستبندهای سلامتی Mi band را بر عهده داشته و بخشی از اکوسیستم شیائومی هم به شمار می رود) نخستین تعاون یک برند ورزشی و فناوری در چین به شمار می رود.

قرار است که طی این همکاری، چیپ های هوشمند در کفی کفش های ورزشی این برند تعبیه شوند و به لطف آنها، قابلیت اتصال به اپلیکیشن موبایل شیائومی را پیدا کنند.

دونده ها هم می توانند با استفاده از آنها اطلاعات مربوط به میزان پیشرفت خود را دریافت نموده و تحلیلی از دستاوردهایشان داشته باشند.

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato