نینتندو سال آینده از کنسول جدید خود پرده برداری می کند

نینتندو سال آینده از کنسول جدید خود پرده برداری می کند

نینتندو امروز اخبار فوق العاده مهمی برای ارائه دارد. از ورود به فضای بازی های موبایل با همکاری DeNA گرفته، تا معرفی یک کنسول جدید. بنابراین حضور نینتندو در بازار تلفن های همراه و تبلت ها به معنی ترک بازار سنتی کنسول ها نیست.

ساتورو ایواتا، مدیرعامل نینتندو گفت: "حالا که تصمیم گرفتیم از ابزارهای هوشمند استفاده کنیم، ما اشتیاق بیشتری پیدا کرده ایم تا تجارت سیستم های ویدیوگیم را گسترش دهیم."

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

NintendoNXAnn

ایواتا در حال توسعه یک سخت افزار کاملا جدید است که اسم رمز NX برای آن انتخاب شده. هنوز نمی توانیم در مورد اینکه کنسول جدید نینتندو چگونه خواهد بود صحبت کنیم اما احتمالا با تلفن های هوشمند و تبلت ها تعامل بالایی خواهد داشت. سال آینده زمانی است که نینتندو می خواهد در مورد کنسول NX صحبت کند.

نینتندو خودش را همانند گوگل و مایکروسافت، سازنده اکوسیستم می بیند. چشم بادامی ها می خواهند از بازاری که دیگران ساخته اند استفاده کنند تا محصولات خود را تبلیغ کرده و جمعیت گسترده ای را درون حلقه خود بکشند.

ایواتا می گوید: "برای مشتریانی که از طریق دستگاه های هوشمند به نینتندو متصل شده اند و به IP های نینتندو علاقه مند شده اند، ما می خواهیم تجربه های گیم پلی بسیار ویژه تری را از طریق پلتفرم های مختص گیمینگ مان ارائه دهیم."

واضح است که عدم حضور نینتندو در بازارهای عمومی، طی چند سال گذشته آسیب بزرگی به آن ها وارد کرده و حالا می خواهند اشتباهات خود را جبران کنند.

نظرات ۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato