معرفی Perfect Music؛ موزیک پلیری قدرتمند برای ویندوزفون

معرفی Perfect Music؛ موزیک پلیری قدرتمند برای ویندوزفون

برای هر پلتفرم، صدها اپلیکیشن به منظور پخش موزیک وجود دارند. با این حال تعداد کمی از آنها توانسته اند عملکردی مطلوب ارائه نموده و در میان کاربران به محبوبیت برسند. اپ Perfect Music که به تازگی منتشر شده، نمونه ای بسیار خوب از اپلیکیشن های موزیک پلیر در ویندوزفون است که در ادامه به معرفی قابلیت هایش خواهیم پرداخت.

با دیجیاتو همراه باشید. 

رابط کاربری زیبا و امکانات خوب، دلایلی هستند که شما را به سمت استفاده از این اپ می کشانند. Perfect Music مثل دیگر موزیک پلیرها، آهنگ های شما را طبق هنرمند، آلبوم، سبک، آهنگ های پلی لیست، محبوب ترین ها و بیشترین پخش شده ها دسته بندی می کند.

از امکانات جالب اپلیکیشن، جابجایی در منوها با فرمان های حرکتی است. البته شاید این امکان در ابتدا گیج کننده به نظر برسد، اما کمی پس از استفاده به آن عادت خواهید کرد.

Perfect Music 2

Perfect Music می تواند لیریک آهنگی که گوش می کنید را بیابد، و همچنین دارای تایمری است تا موزیک را بسته به زمانی که شما تعیین کرده اید، متوقف کند. از دیگر قابلیت های آن هم می توان به اجرا در پس زمینه و جستجو و گروه بندی بر اساس هنرمندان و آلبوم ها در کتابخانه اشاره کرد. البته نبود اکولایزر از نقاط ضعفش محسوب می گردند.

در مورد رابط کاربری زیبای این اپ سخن گفتیم. Perfect Music دارای ۹ تم بسیار زیباست که بسته به سلیقه می توانید از میانشان انتخاب کنید. همچنین به غیر از کاشی زنده اپ در صفحه اصلی (با نمایش عکس آلبوم)، می توانید آهنگ مورد علاقه تان را به صورت یک کاشی به همین صفحه بچسبانید.

Perfect Music ضمنا از زبان فارسی هم پشتیبانی می کند. با تمام این اوصاف، اگر موبایل ویندوزفونی دارید، پیشنهاد می کنیم که حتما این موزیک پلیر قدرتمند را به صورت رایگان دانلود نمایید.

Perfect Music
  • Perfect Music
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Perfect Thumb
  • سیستم عامل: ویندوزفون
  • حجم: ۳ مگابایت
دانلود

نظرات ۱۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato