اپلیکیشن های کینکت از طریق استور ویندوز در دسترس خواهند بود

اپلیکیشن های کینکت از طریق استور ویندوز در دسترس خواهند بود

مایکروسافت اعلام کرد که اپلیکیشن های کینکت از این پس در استور ویندوز در دسترس خواهند بود. این مسئله هم به سود توسعه دهندگان خواهد بود و هم مصرف کنندگانی که مشتاقانه به دنبال برنامه های کاربردی می گردند.

کینکت برای ویندوز مدت هاست که در دسترس است اما تا به امروز، کاربران نمی توانستند با مراجعه به فروشگاه ویندوز، اپلیکیشن هایی را دانلود کنند که کارایی بالایی در زندگی روزمره شان دارد. در هر صورت، هیچ وقت راه امنی برای دانلود این برنامه ها برای کاربران وجود نداشته.

اما همزمان با تغییرات همه جانبه ای که مایکروسافت به خود می بیند، این سیاست هم متحول شده و به نفع کاربران و توسعه دهندگان شده. فرصت خوبی خواهد بود تا توسعه دهندگان مستقل به پلتفرمی برای توزیع محصول خود دسترسی داشته باشند. مشتریان نیز حالا به راحتی می توانند با مراجعه به بخش مخصوصی از استور مایکروسافت، به حجم انبوهی از اپلیکیشن ها دسترسی پیدا کنند.

مایکروسافت ۳ اپلیکیشن که حالا در دسترس هستند را برجسته کرده: Nayi Daisha، یک اپلیکیشن آموزشی؛ YAKiT، که به همه اجازه ساخت انیمیشن را می دهد و ۳D Builder که ساخت مدل های سه بعدی را امکان پذیر می کند.

نظرات ۸
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato