فضای قابل دسترس در ارزان ترین نسخه گلکسی اس۶: ۲۳.۵ گیگابایت

فضای قابل دسترس در ارزان ترین نسخه گلکسی اس۶: ۲۳.۵ گیگابایت

سامسونگ معمولا اپلیکیشن های بسیاری را در اسمارت فون های خود به شکل پیش فرض نصب می کند که همین موضوع، موجب افزایش حجم اشغال شده توسط پلتفرم اندروید و رابط کاربری محصولاتش می گردد.

کاربرانی که از نسخه های ۱۶ گیگابایتی گلکسی اس ۴ و ۵ استفاده نموده اند، به خوبی با مشکل دسترسی به ۸ الی ۹ گیگابایت از فضای قابل دسترس در موبایل خود آشنایی دارند. پیشتر اما این مشکل همواره با استفاده از راهکاری به نام بهره گیری از حافظه های جانبی MicroSD قابل حل بوده؛ در جدید ترین کهکشانی های غول کره ای، البته خبری از این درگاه نیست. از زمان معرفی این محصولات، عاشقان این برند و کیگ هایی که می خواستند تا جدیدترین گلکسی سامسونگ را برای خود برگزینند، همواره نگران این موضوع بوده اند که چه مقدار از فضای ۳۲ گیگابایتی این موبایل برای کاربران در دسترس خواهد بود.

حال به این سوال پاسخ داده شده و می توان گفت این گلکسی اس ۶ و اس ۶ Edge صرفا اندکی بیش از ۲۳ گیگابایت را در اختیار کاربران خواهند گذاشت؛ در نتیجه افرادی که به فضایی بیش از این مقدار نیاز دارند، مجبور خواهند بود تا به سراغ نسخه های گران قیمت تر این محصول، یعنی مدل های ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی بروند.

بر اساس آمار به دست آمده از مدل ۳۲ گیگابایتی، می توان گفت مدل ۶۴ گیگابایتی، حدود ۵۵ و مدل ۱۲۸ گیگابایتی تقریبا ۱۱۹ گیگابایت فضای خالی در اختیار مصرف کنندگان می گذارند. گفتنیست که سایر موبایل های اندرویدی ۳۲ گیگاباتی نیز، فضای حدودا ۲۵ گیگابایتی قابل استفاده را در اختیار کاربران قرار می دهند.

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato