والو کیت توسعه HTC Vive را به سازندگان معتبر رایگان می دهد

والو کیت توسعه HTC Vive را به سازندگان معتبر رایگان می دهد

آکیلس با برنامه کیت توسعه Rift، قیمت دستگاه هایش را برای هزاران توسعه دهنده مشتاق که مایل به ساخت بازی و برنامه در فضای واقعیت مجازی بودند، از ۳۰۰ به ۳۵۰ دلار افزایش داد. در همین حین Valve خبر می دهد که می خواهد کیت های توسعه HTC Vive را به رایگان در اختیار توسعه دهندگان معتبر و شناخته شده قرار دهد.

تا به اینجای کار، Valve و HTC تعداد بسیار زیادی از کیت های شان را برای توسعه دهندگانی چون Owlchemy Labs (سازنده بازی Aaaaaa! For The Awesome)، استودیو Bossa (سازنده بازی های I Am Bread و Surgeon Simulator)، استودیو Fireproff (سازنده بازی The Room) و Cloudhead Games (سازنده بازی The Gallery) ارسال کرده اند. اما دیگران باید منتظر بمانند.

داوگ لُمباردی، سخنگو و مدیر روابط عمومی Valve گفت: "اطلاعات بیشتر و فرم های ثبت نام برای تمامی توسعه دهندگان مشتاق، کوچک یا بزرگ، از طریق سایت جدیدی که به زودی راه می افتد در دسترس خواهد بود." امید می رود که این وبسایت طی هفته آتی راه اندازی شود.

لمباردی تضمین کرده که کیت توسعه این دستگاه "حداقل در ابتدا، رایگان خواهد بود". کیت های توسعه در بهار امسال به دست توسعه دهندگان خواهد رسید تا بتوانند محتواهای شان را تا اواخر سال ۲۰۱۵ که زمان عرضه این هدست است، آماده کنند.

جف گاتیس، مدیر بخش بازاریابی محصولات HTC در سخنانی اشاره کرده بود که نسخه نهایی که به بازار عرضه خواهد شد، اندکی گران قیمت تر از هدست های واقعیت مجازی دیگر شرکت هاست.

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato