همه چیز درباره آیفون 13
شرکت DeNA قصد دارد ماهانه 25 میلیون دلار از رابطه اش با نینتندو درآمد کسب کند

شرکت DeNA قصد دارد ماهانه 25 میلیون دلار از رابطه اش با نینتندو درآمد کسب کند

توسعه دهندگان ژاپنی در شرکت DeNA، روز گذشته اعلام کردند که طبق پیش بینی های شان، از رابطه ای که با نینتندو دارند، ماهانه ۳ میلیارد ین، معادل ۲۵.۰۲ میلیون دلار سود ببرند. همکاری بین نینتندو و DeNA در روز ۲۶ اسفند اعلام شد و طی آن توافق گردید که نینتندو برای تلفن های همراه بازی ساخته و DeNA سرویسی توسعه دهد که بازی ها از طریق آن به بازار منتشر شوند.

هدف نینتندو این است که میلیون ها کاربر اندروید و iOS را به خرید کنسول های Wii U و ۳DS ترغیب کند. در حقیقت، کسب سود و درآمد از بازار تلفن های همراه در اولویت نینتندو نیست. ایسائو موریاسو، مدیرعامل کنونی DeNA گفت که همکاران ما در نینتندو اولین بازی شان را اواخر امسال منتشر خواهند کرد اما اینکه بازی نامبرده مربوط به کدام کاراکتر نینتندو خواهد بود مشخص نیست.

موریاسو در مصاحبه ای به رویترز گفت: "ما می خواهیم بازی هایی بسازیم که توسط صدها میلیون نفر انجام می شود. ما می خواهیم به جای تکیه کردن بر المان های یک IP موفق، چندین بازی موفق بسازیم."

وری در ادامه گفت: "ما با نینتندو در مورد اهداف [مالی] صحبت نکرده ایم، اما در DeNA، پرفروش ترین بازی ما، ماهانه ۳ میلیارد ین برای مان درآمدزایی داشت و ما می خواهیم این رقم را رد کنیم."

نینتندو و DeNA هنوز در ارتباط با شیوه به اشتراک گذاری درآمد حاصله صحبتی به میان نیاورده اند اما تحلیلگران می گویند، نینتندو در حدود ۷۰ درصد این مبلغ را برداشت خواهد کرد.

نظرات ۵
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato