سامسونگ با انتشار بیانیه ای از خود دفاع کرد؛ اس ۶ اج به سادگی خم نمی شود [تماشا کنید]

سامسونگ با انتشار بیانیه ای از خود دفاع کرد؛ اس ۶ اج به سادگی خم نمی شود [تماشا کنید]

همانطوری که قبلاً نیز در دیجیاتو نوشتیم چند روز پیش یک شرکت بیمه ی آمریکایی با عنوان SquareTrade در آزمایشی ویژه میزان مقاومت گلکسی S6 و همینطور S6 اج را در برابر فشار مورد سنجش قرار داد تا معین گردد کهکشانی های تازه سامسونگ تا چه حد می توانند در مقابل نیروی وارده مقاومت کرده و خم نشوند.

در ویدئوی انتشار یافته معلوم شد که S6 اج پس از تحمل ۱۱۰ پوند فشار خم خواهد شد و البته همین مقدار نیرو نیز کافیست تا آیفون ۶ پلاس اپل هم وضعیت مشابهی را پیدا کند، وقتی آزمایش جلوتر می رود پرچمدار کره ای ها توان تحمل فشار ۱۴۹ پوندی را نداشته و به صورت کامل می شکند در حالیکه همتای آمریکایی آن تا ۱۷۹ پوند نیروی وارده را تحمل نموده و سپس به سرنوشتی مشابه دچار می گردد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

امروز وبلاگ رسمی سامسونگ موسوم به Samsung Tomorrow بیانیه ای رسمی را در مورد ویدئوی تهیه شده توسط SquareTrade منتشر کرده. در این بیانیه ابتدا کره ای ها عنوان داشته اند که فشار ۱۱۰ پوندی در موارد بسیار نادری بر روی یک موبایل ایجاد می گردد و حتی در شرایطی که کاربر اسمارت فون را در جیب پشتی خود گذاشته و بر روی یک نیمکت بنشینید حداکثر نیروی وارده به گجت مورد بحث برابر با ۶۶ پوند خواهد بود (البته در چنین وضعیتی وزن فرد و شیوه ی قرار گرفتن موبایل نیز موثر هستند).

سامسونگ در ادامه ی توضیحاتش می افزاید که هر دو موبایل جدید آنها یعنی گلکسی S6 و S6 اج پیش از عرضه به بازار تحت فشاری ۷۹ پوندی به چالش کشیده شده اند و با مشکل خاصی مواجه نبوده اند. ناگفته نماند که چنین حدی از نیروی وارده برای شکستن ۵ عدد مداد ۲B به صورت همزمان کفایت می کند.

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا در بیانیه مذکور آمده که میزان مقاومت قسمت پشتی و جلویی کهکشانی های جدید سامسونگ بر حسب نوع طراحی آنها متفاوت است و این موضوع در ویدئوی SquareTrade نادیده گرفته شده. احتمالاً غول تکنولوژی کره ای تلاش دارد از این طریق علت ترک برداشتن نمایشگر گلکسی S6 اج تحت فشار ۱۱۰ پوندی را توجیه نموده و نگرانی های کاربران در این رابطه را برطرف نماید.

ضمناً سامسونگ این بیانیه را برای SquareTrade نیز ارسال نموده و از آنها خواسته تا با ساخت ویدئویی دیگر میزان مقاومت تلفن هوشمند آنها را از هر دو جهت (پشت و رو) بسنجند. اگرچه هنوز مشخص نیست درخواست یاد شده از جانب کمپانی آمریکایی اجابت گردد و یا خیر اما برند کره ای برای اینکه خیال همگان را راحت کند ویدئویی دیگر را ارائه نموده که در آن دو پرچمدار جدیدش تحت استرس تستی جدی قرار دارند.

نظرات ۲۲

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato