برتری سامسونگ بر اپل در نظرسنجی «وفاداری مشتری»

برتری سامسونگ بر اپل در نظرسنجی «وفاداری مشتری»

اگرچه نام اپل همواره در صدر جدول آماری «رضایت مندی مشتری» در نظرسنجی های مختلف درخشیده،‌ اما بر اساس نظرسنجی SurveyMonkey، این بار سامسونگ است که در رقابت این دو شرکت، عنوان «وفاداری مشتری» را از آن خود نموده. در ادامه مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

این سرویس نظرسنجی آنلاین پس از بررسی نظر ۵۰۰۰ شرکت کننده در سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۴، مشخص کرد که اپل و سامسونگ هر دو در صدر جدول وفاداری مشتری در میان سایر شرکت های تکنولوژی و نرم افزاری هستند.

در حالی که نمودار وفاداری مشتریان، ۱۹ امتیاز را به شکل میانگین برای سایر شرکت ها در نظر گرفته، این اپل است که با ۲۸ امتیاز و سپس در جایگاه نخست نیز سامسونگ با ۳۵ امتیاز قرار گرفته اند.

از مایکروسافت می توان به عنوان شکست خورده ترین شرکت (بزرگ) در این نظرسنجی یاد کرد، این کمپانی موفق به کسب امتیاز منفی ۸ شده است. تلکام نیز و برخی دیگر از شرکت های ارائه دهنده شبکه های کابلی، آماری بدتر،‌ یعنی منفی ۱۷ را کسب نموده اند.

در نظرسنجی دیگری که رضایتمندی مشتریان را می سنجد، SurveyMonkey گزارش می دهد که این بار اپل با امتیاز ۴۱ درصد و سامسونگ هم امتیاز ۲۵ درصدی را کسب کرده و در ادامه مایکروسافت توانسته ۱۹ درصد رضایت مشتریان را برآورده سازد.

SoftwareElectronics-in-customer-service-satisfaction

TelecomCable-consumer-loyalty

نظرات ۱۷

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato