افزوده شدن ابزارهای Fade و Color به اینستاگرام

افزوده شدن ابزارهای Fade و Color به اینستاگرام

افزوده شدن ابزارهای Fade و Color به اینستاگرام

این روزها تلفن های همراه ابزاری فوق العاده برای ویرایش عکس به شمار می روند و باید بگوییم که از لحاظ تنوع آپشن ها هم چیزی کم ندارند.

اپلیکیشن هایی که برای این منظور ارائه گردیده اند هم بیشمارند و از انواع ساده ای مانند Darkroom گرفته تا مواردی همچون Enlight با امکانات فراوانش همه را در بر می گیرند.

حتی اپلیکیشن های دسکتاپی مانند فوتوشاپ و Lightroom هم که سربلند از آزمون بیرون آمده اند، دیگر برای خود نسخه موبایلی دارند.

اینستاگرام یکی از اپ هایی است که چند سال پیش باعث محبوبیت عکس برداری موبایل شد و بدون هیچگونه تغییری مشخص به فعالیتش ادامه داد تا اینکه در دسامبر گذشته نخستین فیلترهای خود را به کاربرانش معرفی کرد و امروز نیز دو ابزار ویرایشی کاملا جدید به نام های Fade و Color را به آن مجموعه افزود.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

ابزار Fade همانطور که از نامش پیداست رنگ های مختلف از جمله مشکی را در عکس های شما نرم می کند و «افکتی شبیه به فیلم های قدیمی» به آنها می بخشد که برای تنظیم نمودن میزان افکت هم می توانید از یک نوار لغزنده یا اسلایدر استفاده نمایید.

4730aeda29517d3c1b728549b9e7fb1e26d05faf

از ابزار Color هم می توانید برای افزودن یک رنگ مشخص به سایه ها یا های لایت های تصویر مورد نظرتان استفاده نمایید، هرچند که باید در نظر داشته باشید این ابزار ظرافت خوبی ندارد و نمی توانید همچون اپلیکیشن VSCO Cam میزان افکت را بر حسب سلیقه تان تنظیم نمایید.

6137ece43592fe672d65571d850358d997658d17

این ابزارها در تازه ترین آپدیت اپلیکیشن اینستاگرام در اختیار کاربران قرار خواهند گرفت و نخستین بار هم استفاده کنندگان از سیستم عامل اندروید می توانند آن را دریافت نمایند.

نسخه ۶.۱۹.۰ اپلیکیشن مذکور برای اندروید از امروز در گوگل پلی قابل دریافت خواهد بود و آپدیت iOS آن هم ظرف چند روز آینده ارائه می گردد.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟ ورود با گوگل

Digiato

ورود با گوگل