نبرد امپراتوری ها در بازی آنلاین Game of War

نبرد امپراتوری ها در بازی آنلاین Game of War

Clash of Clans در چند سال اخیر به چنان غول عظیمی در دنیای بازی تبدیل شده که شاید عرض اندام برای سایر بازی های MMO، غیر ممکن و حتی خنده دار به نظر برسد. اما هستند بازی های مشابهی که با یک سری تفاوت، پا به این رقابت نابرابر می گذارند و در صدد تصاحب تاج پادشاهی از سوپر سل اند.

Game of War یک عنوان زیبای استراتژی است که برای رقابت با کلش عرضه شده و شاید در مواردی بهتر از آن ظاهر گردیده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

پیش از پرداختن به جزئیات بازی، بگذارید کمی در مورد آمار دانلود Game of War سخن بگوییم. در حال حاضر در آمریکا، Game of War پس از کلش آو کلنز بیشترین تعداد دانلود را در اپ استور و گوگل پلی به خود اختصاص داده و اگر به نمودارهای مربوط به این موضوع نگاهی بیندازید، متوجه سیر صعودی چشمگیر آن در چهار ماه اخیر خواهید شد.

آیا پایان دوران سلطه کلش نزدیک است؟ معلوم نیست. هر چند با تجربه Game of War و مقایسه اش با عنوان سوپرسل می توانید تا حدودی پاسخ این سوال را پیش بینی کنید.

com.machinezone.gow8

Game of War هم یک بازی MMO استراتژیست که در آن می توانید به نبردهای آنلاین بروید و به طور زنده با رقبا یا یارانتان به چت بپردازید. مبارزات در بازی به صورت زنده قابل مشاهده اند و سیستم ساخت تیم و اتحاد آشنایی را در بازی خواهید دید.

بازی از لحاظ گرافیکی کمی واقع گرایانه تر از کلش طراحی شده، هر چند ممکن است تجربه آن در نمایشگرهای کوچک کمی آزاردهنده باشد. ساخت بناها و ارتقای قهرمانان سیستم تجارت بازی نیز تقریبا همان چیزی است که در کلش آو کلنز دیده ایم.

منتقد وبسایت نیویورک تایمز، Game of War را عنوان به مراتب درگیرکننده تری از کلش آو کلنز خوانده. بنابراین پیشنهاد می کنیم که در کنار شاهکار سوپرسل، برای پی بردن به موفقیت روزافزون Game of War آن را در موبایل های اندرویدی و آیفون هایتان تجربه کنید.

Game of War - Fire Age
  • Game of War - Fire Age
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: .Machine Zone, Inc
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۴۳.۲ / ۴۱.۴ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی


کافه‌بازار

ویجیاتو

نظرات ۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato