ویدئوی اینباکس شدن گلکسی اس ۶ اج؛ نگاهی به ظرافت و مهندسی فوق العاده کهکشانی جدید سامسونگ [تماشا کنید]

ویدئوی اینباکس شدن گلکسی اس ۶ اج؛ نگاهی به ظرافت و مهندسی فوق العاده کهکشانی جدید سامسونگ [تماشا کنید]

همانطوری که از شواهد و ظواهر پیداست سامسونگ امید زیادی دارد تا بتواند به کمک گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج افولی که فروش تلفن های هوشمندش طی سال گذشته تجربه نمودند را جبران کند و از همین رو کمپانی کره ای کمپین های تبلیغاتی قدرتمندی راه اندازی نموده تا بیش از هر زمان دیگری توجه عموم را به سمت خود و محصولات جدیدش جلب نماید.

طی این کمپین ها سامسونگ، مشخصات سخت افزاری و جزئیات فنی دو کهکشانی تازه اش را نمایش می دهد، به صورت رسمی از آنها تست سقوط می گیرد و یا میزان مقاومتشان در برابر فشار را می سنجد. در کنار همه ی این موارد حالا غول تکنولوژی کره ای دست به اقدامی جالب زده و به جای ویدئوی های مرسوم آنباکس، یک ویدئوی اینباکس از گلکسی اس ۶ اج تهیه نموده است.

طی ویدئوی یاد شده به شما نشان داده می شود که چطور قطعات مختلف و با کیفیت موبایل مذکور توسط یک متخصص و با دست در کنار هم چیده شده و پرچمدار محبوب سامسونگ مونتاژ و سپس بسته بندی می گردد؛ این در حالیست که در پس زمینه هم نوایی خوشایند از موسیقی نواخته شده با پیانو پخش می گردد تا جلوه ی تصاویر و شاهکار غول تکنولوژی کره ای بیش از هر زمان دیگری نمود پیدا کند.

از شما دعوت به عمل می آوریم تا ویدئوی فوق الذکر را مشاهده نموده و از زیبایی مهندسی موجود در گلکسی اس ۶ اج لذت ببرید، همچنین قبلاً در دیجیاتو کالبد شکافی این موبایل را توسط وب سایت محبوب iFixit نیز منتشر نموده ایم که آن را نیز از طریق این لینک می توانید مطالعه کنید.

نظرات ۱۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato