آپدیت نرم افزاری HTC برای One M9 عملکرد دوربین آن را بهبود می بخشد

آپدیت نرم افزاری HTC برای One M9 عملکرد دوربین آن را بهبود می بخشد

پس از معرفی HTC One M9 در ماه گذشته و ارائه اولین بررسی ها، مشخص شد که دوربین جدید و ۲۰ مگاپیکسلی این موبایل به هیچ عنوان از کیفیت بالایی برخوردار نبوده و سنسور التراپیکسل به کار رفته در M8، تصاویر بهتری را به ثبت می رساند.

شرکت تایوانی بالاخره دست به کار شده و در پاسخی به انتقادها، بروز رسانی جدیدی را برای موبایل مورد بحث ارائه کرده است.

بر اساس گزارش منتشر شده توسط وبسایت Phandroid، این بروز رسانی باعث بهبود کلی شرایط ثبت تصویر در فضاهای داخلی و خارجی، ماکرو و تصاویر به ثبت رسیده توسط فلاش می گردد.

طبق گزارشات، دوربین جلوی One M9 که از فناوری التراپیکسل بهره می گیرد، مشکلی نداشته و در این بروز رسانی دستخوش تغییر نمی گردد. در ادامه مطلب می توانید تصاویر مربوط به مقایسه نسخه نرم افزاری اولیه و بروز رسانی را مشاهده فرمایید.

The-HTC-One-M9-is-getting-a-software-update-that-improves-its-rear-camera

تصاویر مربوط به پیش از بروز رسانی در سمت چپ قرار گرفته اند.

The-HTC-One-M9-is-getting-a-software-update-that-improves-its-rear-camera (1) The-HTC-One-M9-is-getting-a-software-update-that-improves-its-rear-camera (2) The-HTC-One-M9-is-getting-a-software-update-that-improves-its-rear-camera (3) The-HTC-One-M9-is-getting-a-software-update-that-improves-its-rear-camera (4) The-HTC-One-M9-is-getting-a-software-update-that-improves-its-rear-camera (5)

نظرات ۱۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato