پرچمداران کره ای و تایوانی قبل از عرضه جهانی، از نمونه سال گذشته خود موفق تر بوده اند

پرچمداران کره ای و تایوانی قبل از عرضه جهانی، از نمونه سال گذشته خود موفق تر بوده اند

از امروز، دهم آوریل، خریداران در ایالات متحده قادر خواهند بود به فروشگاه ها مراجعه کرده و پرچمداران جدید چشم بادومی ها و یا HTC One M9 را یا به شکل قرار دادی و یا آنلاک،‌ خریداری کنند.

اگرچه از امروز خرید این محصولات به شکل عمومی آغاز می گردد، اما سرویس دهنده ی مخابراتی به نام T-Mobile، خبر از موفقیت زود هنگام و پیش از عرضه پرچمداران جدید دو شرکت سامسونگ و HTC می دهد.

T-Mobile تعداد پیش سفارش های ثبت شده را برای گلکسی اس ۶ و اس ۶ اج به شکل دقیق اعلام ننموده اما به ذکر عبارت «بیش از حد معمول» اکتفا می کند.

این سرویس دهنده مخابراتی همچنین عنوان نموده که تا به این لحظه، پیش سفارش های ثبت شده برای دو موبایل جدید سامسونگ دوبرابر بیشتر از سفارش های Galaxy S5 بوده اند.

جالب اینجاست که بر خلاف انتظار ها، از One M9 نیز استقبال خوبی به عمل آمده است؛ T-Mobile اذعان داشته که در ۱۰ روزی که از ثبت پیش سفارش ها می گذرد، شرکت تایوانی موفق به فروش دو برابر M9 نسبت به پرچمدار سال گذشته اش در همین بازه ی زمانی شده است. سامسونگ هم که امسال برای فروش بیشتر دست به هر کاری می زند و جوایز بسیاری را برای اولین خریدارها در نظر گرفته، به اولین مشتریان کهکشانی های جدید تا پیش از ۱۲ آوریل، یک سال اشتراک رایگان نت فلیکس را هدیه می دهد.

نظرات ۱۰

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato