سونی قصد دارد اکسپریا Z4 را در ۳۱ فروردین رونمایی کند [شایعه]

سونی قصد دارد اکسپریا Z4 را در ۳۱ فروردین رونمایی کند [شایعه]

اخیرا شایعات بسیاری در خصوص جدیدترین پرچمدار سونی شکل گرفته و تصاویر مختلفی نیز از آن در فضای مجازی منتشر شده است. این شرکت در سال قبل دو پرچمدار را معرفی نمود و روندی را در پیش روی خود قرار داد که همه گمان می بردند قرار است در بازه های زمانی ۶ ماهه شاهد معرفی یک پرچمدار باشیم.

مدتی پیش و در حاشیه کنگره جهانی موبایل، این شرکت صرفا از یک تبلت جدید رونمایی به عمل آورد که می توان از آن به عنوان یک محصول موفق و کامل نام برد. سونی البته در مراسم سال ۲۰۱۴، در کنار تبلت از پرچمدار موبایل هایش نیز رونمایی به عمل آورد؛ در هر صورت، اینچنین شایع گشته که به زودی و در تاریخ ۲۰ آوریل - ۳۱ فروردین، سونی از یک موبایل اکسپریا در خاک خود، ژاپن، پرده برداری می کند. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

این شرکت به سراغ رسانه های ژاپنی رفته و از آنها دعوت نموده تا در مراسمش در خصوص رونمایی از یک «اکسپریا» شرکت کنند. البته هیچ شواهدی وجود ندارد که این دستگاه، همان Z4 باشد اما با توجه به اینکه کمپانی مورد بحث اخیرا تمایل پیدا کرده تا سالانه محصولات کمتری به بازار عرضه نماید و از طرف دیگر میان رده ای به نام E4 نیز معرفی شده، پس می توانیم این استدلال را داشته باشیم که در ۳۱ فروردین، شاهد حضور Xperia Z4 بر روی صحنه خواهیم بود.

اپراتورهای ژاپنی را نیز در این میان فراموش نکنید که مشخصا تمایل خواهند داشت که این محصول را در فصل فروش بهاره خود داشته باشند؛ در نتیجه حال که Z4 ابتدا در ژاپن معرفی می شود، احتمالا اول برای همین کشور در دسترس قرار گرفته و سپس در اختیار سایز نقاط جهان قرار خواهد گرفت.

با توجه به جدیدترین شایعات اخیر، اگر Z4 در ۳۱ فروردین ماه رونمایی شود، می توان انتظار دیدن این مشخصات را داشت: نمایشگر ۵.۲ اینچ، دو نمونه رزولوشن Quad HD و Full HD (به انتخاب خریدار)، چیپست اسنپدراگون ۸۱۰ و سه گیگابایت رم.

نظرات ۱۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato