اکسپریا Z4 بدنه ای تمام فلزی و سنسور اثر انگشتی با جایگاه متفاوت خواهد داشت [شایعه]

اکسپریا Z4 بدنه ای تمام فلزی و سنسور اثر انگشتی با جایگاه متفاوت خواهد داشت [شایعه]

قبلاً شایعاتی شنیدیم که در آنها گفته می شد سونی قصد دارد تلفن هوشمند اکسپریا Z4 خود را در ۳۱م همین ماه رونمایی کند و پیش از این شاهد به بیرون درز یافتن تصاویری بودیم که بر استفاده بردن اسمارت فون مورد بحث از یک شاسی فلزی دلالت داشتند.

اما حالا منابع نزدیک به کمپانی ژاپنی خبر داده اند که ممکن است پرچمدار یاد شده بدنه ای یکپارچه و تماماً فلزی، مشابه موبایل تازه معرفی گشته هوآوی، یعنی P8 داشته باشد. بدین ترتیب صحبت از این احتمال به میان می آید که سونی شاید عاقبت پانل های شیشه ای مورد استفاده در خط تولید Z خود را کنار گذاشته و به راهکارهایی مشابه آنچه که در پرچمداران برخی از شرکت های دیگر به کار بسته شده روی آورده است.

البته این همه ی ماجرا نیست؛ انتظار می رود اکسپریا Z4 مانند اکثر پرچمداران بزرگ حال حاضر بازار دارای اسکنر اثر انگشت باشد، ولی شایعه کنندگان می گویند این حسگر به شکلی غیر متعارف در درون کلید پاور جاسازی گشته است.

پیش از این موبایل هایی همچون Saygus V-Squared از حسگر اثر انگشت در درون دکمه ی پاور و یا لاک خود استفاده کرده اند، ولی اینکه سونی سنسور مذکور را چطور در این بخش تعبیه کرده و عملکرد و کارایی اش تا چه حد مطلوب خواهد بود، مسئله ای است که برای یافتن پاسخ آن باید فعلاً منتظر بمانیم.

نظرات ۳۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato