عینک هوشمند ریکون جت بالاخره عرضه می شود [تماشا کنید]

شرکت Recon Instrument از سال 2008 شروع به ساخت ابزار پوشیدنی هوشمندی کرد که برخی از آن به عنوان اصلی ترین رقیب گوگل گلس نام بردند. بارها و بارها عرضه آن به تاخیر افتاد، ظاهر آن چندین بار تغییر کرد و به نظر می رسد که حالا کم کم به زمان عرضه این محصول نزدیک شده ایم.

این کمپانی بدون جنجال و البته کاملا آزاد به توسعه Recon Jet ادامه داد و مدیرعامل شرکت معتقد است این همه صبر و تحمل قطعا ارزش اش را داشته.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

Recon_Jet_-_Black_-_Right_Angle.0

برخلاف گوگل گلس، این عینک هوشمند برای استفاده در زمان فعالیت های فیزیکی و زمان ورزش کردن توسعه داده شده بود، در حالی که عینک گوگل بیشتر به منظور استفاده روزمره قرار بود قابل استفاده قرار بگیرد.

اما این دستگاه یک ایراد عمده داشت و آن نرم افزاری بود که کاربران باید با آن سر و کله می زدند. پس از مدت ها کار، امید می رود که تمام مشکلات برطرف شده باشند و قابلیت هایی مثل ضبط تصاویر و ویدیو به کارآمدی هر چه تمام مورد استفاده قرار بگیرند.

در عصری زندگی می کنیم که شبکه های اجتماعی نقشی بزرگ در زندگی مان ایفا می کنند و مسلما به اشتراک گذاری برای ابزار هوشمندی چون Recon Jet یکی از نیازهای اولیه است.

recon-jet-6846.0

اگر بخواهیم به طور خلاصه در مورد ساختار این وسیله صحبت کنیم باید گفت که ریکون جت از کامپیوتری سبک و عینک آفتابی مخصوص طراحی شده که نمایشگری هم در برابر چشم راست شما قرار می دهد.

با توجه به آنچه که اکنون به وبسایت ها و متخصصین سپرده شده، این دستگاه پتانسیل های بالایی دارد و می تواند نیاز بسیاری را برطرف کند. اگرچه قیمت 699 دلاری آن اندکی بالاتر از مبلغ 499 دلاری سال 2013 است اما به هر صورت زمان عرضه عمومی مشخص خواهد شد مردم تا چه حد میل به استفاده از دستگاه را دارند.

اگر سال گذشته یکی از این عینک ها را پیش خرید نکرده باشید، احتمالا باید مدتی صبر کنید تا وبسایت اصلی و همچنین آمازون شروع به فروش محصول کنند.

در زیر می توانید تصاویری که از دستگاه تهیه شده را مشاهده کنید.

Recon_Jet_-_Battery_-_Black.0

Recon_Jet_-_Black_Frame_-_Clear_Lens.0

Recon_Jet_-_Black_Frame_-_Spectral_Mirror_Polarized_Lens.0

Recon_Jet_-_Black_Frame_-_Yellow_Lens.0

Recon_Jet_-_Hangar_Case_-_Closed.0

Recon_Jet_-_Hangar_Case_-_Open.0

Recon_Jet_-_White_-_Left_Angle.0

Recon_Jet_-_White_-_Right_Angle.0

recon-jet-6830.0

recon-jet-6838.0

recon-jet-6856.0

Recon_Jet_-_Black_-_Left_Angle.0

Recon_Jet_-_Black_Frame_-_Meteor_Gray_Lens.0

Recon_Jet_-_Frame_-_Black.0

Recon_Jet_-_White_Frame_-_Spectral_Mirror_Polarized_Lens.0

recon-jet-6830.0 (1)

recon-jet-6835.0

recon-jet-6851.0

recon-jet-6861.0

ویجیاتو

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟