مایکروسافت اپلیکیشن هایش را با سیستم عامل اندرویدی سیانوژن عرضه خواهد کرد

مایکروسافت اپلیکیشن هایش را با سیستم عامل اندرویدی سیانوژن عرضه خواهد کرد

همکاری سیانوژن و مایکروسافت دیگر یک شایعه نیست و هر دو شرکت امروز طی اعلامیه ای بیان کردند که قرار است با یکدیگر همکاری توامان داشته باشند. سیانوژن می خواهد بینک، اسکایپ، وان درایو، وان نوت، آوت لوک و مایکروسافت آفیس را درون سیستم عامل خود بگنجاند و به بازار عرضه کند. در مقابل، مایکروسافت وعده طراحی یکپارچه روی این سیستم عامل را داده است.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

مایکروسافت اخیرا تصمیم گرفته که اسب تروجان خود را وارد مقر دشمن اش کند و این سیاست ها پایانی ندارد. سرویس های گوگل در اندروید به صورت پیشفرض قرار دارند و مایکروسافت با ارائه سرویس های مشابه و اپلیکیشن هایی جذاب سعی دارد کاربران را به سوی خود بکشاند و میل آن ها به استفاده از سرویس های گوگل را کاهش دهد.

کرت مک مستر، مدیرعامل سیانوژن می گوید: "مردم در سراسر جهان از سیستم عامل سیانوژن و سرویس های محبوب مایکروسافت استفاده می کنند تا با آنچه که برای شان روی موبایل اهمیت دارد تعامل داشته باشند. این همکاری شگفت انگیز با مایکروسافت ما را قادر به این خواهد کرد که سرویس های تعاملی جدیدی را به دست کاربران در سراسر جهان برسانیم."

مایکروسافت می گوید: "ما به عرضه تجربه های سطح بالا در زمینه های بهره وری و ارتباطات روی ویندوز ادامه خواهیم داد و ما خوشحالیم که کاربران سیانوژن به زودی قادر خواهند بود از این سرویس ها بهره ببرند."

این حرکت استراتژیک مایکروسافت چیز جدیدی نیست و پیشتر از این هم دیگر توسعه دهندگان تلفن های همراه اندرویدی آغاز به عرضه اپلیکیشن های مایکروسافت روی وسایل شان نموده اند. برای نمونه، سامسونگ تعدادی از اپلیکیشن ها و سرویس های مایکروسافت را در کهکشانی جدیدش گنجانده.

Dell هم می خواهد آفیس را همراه با تکنولوژی های جدیدش در یک بسته ارائه دهد و این شروع ریشه دواندن مایکروسافت در بازار رقبایش است.

ویجیاتو

نظرات ۲۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato