موبایل G4 ال جی نمایشگری بی نظیر خواهد داشت [تماشا کنید]

موبایل G4 ال جی نمایشگری بی نظیر خواهد داشت [تماشا کنید]

طی چند هفته ی گذشته ال جی به همه با صراحت اعلام نموده که تلفن هوشمند پرچمدار بعدیش یعنی G4 را در ۲۸ آوریل رونمایی خواهد کرد. این شرکت همچنین تا کنون در مورد برخی از قابلیت های کلیدی موبایل یاد شده نیز حرف هایی را به میان آورده است.

تا کنون و طبق اطلاعات انتشار یافته از جانب خود کمپانی کره ای و همینطور منابع نزدیک به آن می دانستیم که همانند G3 اسمارت فون G4 نیز از یک نمایشگر ۵.۵ اینچی IPS با رزلوشن QHD بهره می برد. البته اکنون ال جی با انتشار یک ویدئوی تبلیغاتی اعلام کرده که پانل IPS این صفحه نمایش با آنچه در پرچمدار پیشین به کار رفته بوده تفاوت دارد و میزان روشنایی اش بیشتر و دامنه ی رنگی آن نیز گسترده تر از قبل است.

در حالیکه به نظر می رسد نمایشگر G4 شامل تغییر و تحولات مهمی شده باشد، برند سازنده این تلفن همراه قبلاً نیز طی خبری ذکر کرده بود که برای دوربین اصلی آن از یک ماژول ۱۶ مگاپیکسلی "ساختار شکن" بهره گرفته است. در قسمت جلویی دوربینی ۸ مگاپیکسلی حضور دارد و اندروید ۵.۰ آب نبات چوبی به همراه رابط کاربری UX 4.0 هم از دیگر مشخصه های قطعی پرچمدار بعدی ال جی هستند.

در پایان از شما دعوت به عمل می آوریم ویدئوی تبلیغاتی که اخیراً در رابطه با تلفن هوشمند LG G4 منتشر شده است را مشاهده نمایید.

نظرات ۱۹

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato