اپل امسال خانواده آیپاد را بروزرسانی می کند [شایعه]

اپل امسال خانواده آیپاد را بروزرسانی می کند [شایعه]

اپل هنوز آیپاد را فراموش نکرده. گزارشی که چندی پیش منتشر شد نشان می دهد اپل قصد دارد امسال دستی به سر و روی خانواده آیپاد کشیده و آیپاد تاچ را برای سال جدید نونوار کند.

AppleInsider می گوید منبعی نزدیک به ماجرا، آن ها را در جریان خبر قرار داده است. گویا آیپاد تاچ جدید ۴ اینچی خواهد بود (و احتمالا جای خالی آیفون ۴ اینچی را پر خواهد کرد) اما هنوز تصمیم قطعی در این ارتباط گرفته نشده.

دو مسئله در این میان وجود دارد. از آنجاییکه آیپاد برای مصارف چند رسانه ای عرضه می شود، احتمال افزایش اندازه نمایشگر وجود دارد اما از طرف دیگر باید توجه داشت که اپل نمی خواهد به واسطه آیپاد، فروش آیپد مینی خود را تحت خطر قرار دهد.

منبع می گوید پردازنده دستگاه احتمالا پردازنده آیفون های قدیمی است و فضای داخلی و دوربین و باقی موارد نیز با پیشرفتی همراه خواهند بود. هیچ اشاره ای به سنسور اثر انگشت و تاچ آی دی نشده.

بعید به نظر می رسد که به این زودی ها شاهد رونمایی از آیپاد جدید باشیم، حتی منابع نیز می گویند تصمیم در مورد نمایشگر قطعی نشده، پس احتمالا به رسم گذشته، در سپتامبر پیش رو و همزمان با آیفون جدید، شاهد رونمایی از آیپاد تاچ جدید هم خواهیم بود.

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato