سونی سود عملیاتی 2.5 میلیارد دلاری را برای سال 2015 خود پیش بینی می کند

سونی سود عملیاتی 2.5 میلیارد دلاری را برای سال 2015 خود پیش بینی می کند

سونی سود عملیاتی خود برای سال ۲۰۱۵ را پیش بینی کرده و آن را برابر با ۳۰۰ میلیارد ین ژاپن معادل با ۲.۵۲ میلیارد دلار اعلام کرده که چهار برابر میزان برآورد شده قبلی توسط این شرکت است.

این اطلاعات در روزنامه NiKKei ژاپن انتشار یافته و تاکنون هیچ گونه اظهار نظر رسمی از سوی مقامات کمپانی مورد بحث در این رابطه صورت نگرفته است.

در هر صورت اگر پیش بینی های به عمل آمده درست از آب در بیایند، این رقم بالاترین سود سونی از سال ۲۰۰۸ تا به امروز خواهد بود.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

اما علت بالا رفتن این اعداد به انتظارات سونی در مورد بالا رفتن فروشش در حوزه حسگر نمایشگر تلفن های هوشمند و همچنین عملکرد بهتر آن در بازار کنسول بازی پلی استیشن باز می گردد.

gsmarena_001

روشن است که کسب و کار سونی در حوزه اسمارت فون عامل تاثیر گذار در این مساله به شمار نمی رود و گزارشات متعدد همگی حکایت از آن دارند که این واحد به زودی برای فروش گذاشه خواهد شد.

با این همه، به نظر می رسد که تغییرات و اصلاحات صورت گرفته در ساختار این شرکت بالاخره به بار نشسته و سونی تلاش دارد تا چندین سال عقب ماندگی خود را به خاطر عملکرد ضعیفش در حوزه اسمارت فون و تلویزیون جبران نماید.

نظرات ۱۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato