چالش سرعت، دقت و تمرکز در بازی Bouncing Ball

چالش سرعت، دقت و تمرکز در بازی Bouncing Ball

استودیوهای بازی سازی خصوصیات منحصر به فردی دارند؛ بعضی گرافیک و جلوه های بصری را بر سایر المان ها ارجح می دانند و بعضی دیگر معتقدند که برای داشتن یک بازی سرگرم کننده، تنها و تنها یک گیم پلی خوب و درگیر کننده کافی است.

Ketchapp جزء دسته دوم به حساب می آید و همیشه هم بر این اعتقاد پافشاری کرده. Bouncing Ball که امروز به معرفیش می پردازیم، دوباره همان رویه همیشگی کِچ اپ را دنبال می کند و با ایده ای بی نهایت ساده آمده تا دوباره مهارت های گیمری شما را به چالش بکشد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

از این ساده تر امکان ندارد، یک توپ صورتی رنگ که با پرش هایی مستمر به جلو می جهد و نباید به موانع بر سر راهش برخورد کند. همین و بس. این ایده ساده عامل شکل گیری Bouncing Ball بوده تا یکی از اعتیادآورترین بازی های بی پایان پیش رویتان قرار بگیرد.

Bouncing Ball 2

در Bouncing Ball، تنها کاری که باید انجام دهید این است که ریتم پرش ها را به هم بریزید. یعنی با لمس صفحه، توپ را به زمین بکوبید و پرش ها را طوری تنظیم کنید که توپ و مانع به هم برخوردی نداشته باشند.

پیشروی بیشتر، به معنای امتیاز بالاتر است و رقابت بسیار داغی را در جدول رده بندی جهانی بازی مشاهده می کنید. مثل تمام بازی های بی پایان، مراحل اولیه ساده اند اما در ادامه سخت تر و سخت تر می شوند. در Bouncing Ball به غیر از بیشتر شدن موانع، تغییر پیاپی و آزاردهنده رنگ های بازی خودش از عوامل بر هم زننده تمرکز شماست.

البته هنر یک گیمر حرفه ای این است که در دام این عوامل مزاحم و خطاهای دید نیفتد. Bouncing Ball به طور رسمی برای iOS و اندروید و به صورت غیررسمی برای ویندوزفون عرضه شده و بی شک یکی از اعتیادآورترین بازی های فکری است که این روزها می توانید به سراغش بروید.

Bouncing Ball
  • Bouncing Ball
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Ketchapp
  • سیستم عامل: iOS، اندروید و ویندوزفون
  • حجم: ۲۰.۹ / ۱۷.۴ / ۴ مگابایت
دانلود

اپ‌استور


گوگل‌پلی

ویجیاتو

نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato