آغاز کمپین مخابرات جهت انتقال کاربران اینترنت نامحدود به حجمی

آغاز کمپین مخابرات جهت انتقال کاربران اینترنت نامحدود به حجمی

چند روز پیش در دیجیاتو، از تصمیم مدیران مخابرات استان تهران برای تشویق کاربران اینترنت نامحدود به بهره گیری از سرویس های حجمی، خبر دادیم. امروز این شرکت به صورت رسمی از آغاز کمپین شگفت انگیز خود به منظور رسیدن به هدف یاد شده خبر داده است.

مخابرات با اجرای این طرح قصد دارد با کاهش کاربران نامحدود بتواند کیفیت سرویس های ADSL خود در مناطق مختلف را بهبود ببخشد.

برای اطلاع از این کمپین و تعرفه های سرویس های مختلف، در ادامه همراه دیجیاتو بمانید.

محمدرضا بیدخام، معاون تجاری شرکت مخابرات استان تهران ضمن اعلام این مطلب اظهار کرد: مشترکین فعلی سرویس ADSL نامحدود مخابرات می توانند با همان تعرفه قبلی، در این کمپین شرکت نمایند.

وی از جمله مزایای این کمپین را افزایش سرعت پهنای باند به ۲ یا ۴ برابر سرعت فعلی، حجم دانلود رایگان و اضافی ماهیانه و دانلود شبانه رایگان برای سرویس های ستاره دار اعلام کرد.

بید خام توضیح داد: هزینه های خدمات ارائه شده به صورت پس پرداخت (Postpaid) و از طریق قبوض تلفن ثابت از مشترکین دریافت می شود. همچنین کاربران، هزینه ترافیک اضافی را نیز به صورت Postpaid که بر روی قبوض تلفن ثابتشان اعلام می گردد، پرداخت کنند.

معاون تجاری شرکت مخابرات استان تهران با اشاره به اینکه امکان تغییر وضعیت از سایر کمپین ها به کمپین شگفت انگیز وجود ندارد، گفت: مشترکین علاوه بر مراجعه حضوری به مراکز مخابراتی می توانند از طریق سامانه ۲۰۲۰ و یا سایت شرکت مخابرات استان تهران نسبت به خریداری سرویس های کمپین مذکور اقدام کنند.

تعرفه خدمات و تعرفه خرید حجم اضافه در جدول زیر آورده شده:

10000001A0000002A

مدیران مخابرات استان قصد دارند با اجرای این کمپین میزان حجم استفاده شده در شبکه اینترنت خود را کاهش داده و مدیریت کنند تا بتوانند، کیفیت نا مطلوب شان در برخی مناطق را بهبود بخشند. هدف نهایی این کار کاهش میزان نارضایتی کاربران اینترنت این شرکت و کم کردن جو روانی منفی شکل گرفته بر ضد سرویس های ADSL مخابرات در شبکه های اجتماعی است.

به نظر شما مدیران مخابرات در رسیدن به هدف خود موفق خواهند بود؟

نظرات ۵۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato