مسابقه ماشین های دست ساز در بازی Hovercraft - Build Fly Retry

مسابقه ماشین های دست ساز در بازی Hovercraft - Build Fly Retry

همه ما از خانه سازی با مکعب های لگو خاطره داریم؛ دورانی که این قطعات پلاستیکی شگفت انگیز را روی هم سوار می کردیم و از آنها هر روز یک چیز جدید و خلاقانه می آفریدیم.

Hovercraft بازی مسابقه ای بی پایانی است که ساخت ماشین های پرنده در آن به دست خودتان سپرده شده تا بتوانید از مکعب هایی همانند قطعات لگو، یک سفینه پرنده درست و حسابی بسازید و روانه جاده های بی پایانش کنید.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

Hovercraft از لحاظ گیم پلی هیچ فرقی با تمام رانرهایی که این سال ها بازی کرده ایم ندارد، حتی شاید از بسیاری از آنها پایین تر باشد. اما یک نکته است که می تواند شما را به ادامه بازی تشویق کند و آن چیزی نیست جز: ایجاد فرصتی برای خلاق بودن.

screen640x640 (1)

همانطور که در مقدمه هم گفتیم، در این بازی می توانید سفینه ها را با دست خودتان و از طریق ادیتور قدرتمند بازی بسازید. در Hovercraft می توان بی نهایت شکل مختلف از سفینه ها را آفرید. در واقع سقف محدودیت در بازی میزان خلاقیت شماست.

بازی از لحاظ گرافیکی شاید نظر تمام افراد را به خود جلب نکند، اما اگر Minecraft باز قهاری باشید ابدا با سبک گرافیکی بازی مشکلی نخواهید داشت.

screen640x640 (2)

به غیر از ماشین هایی که خودتان می توانید بسازید، ۷۰ نمونه هاورکرفت به صورت حاضر و آماده در بازی گنجانده شده اند که البته برای بدست آوردنشان باید مأموریت هایی را در طول بازی انجام دهید.

دیگر نکته جالب بازی، چرخش پویای شبانه روز آن است. رانندگی در غروب بسیار دشوارتر از صبح در بازیست، چرا که هم ترافیک سنگین تری پیش رو دارید و هم مجبورید سفینه را در تاریکی و با نور چراغ در جاده هدایت کنید.

از Hovercraft - Build Fly Retry می توانید به رایگان در سیستم های عامل iOS و اندروید لذت ببرید.

Hovercraft - Build Fly Retry
  • Hovercraft - Build Fly Retry
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: High Score Hero LLC
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۸۸.۳ / ۲۸.۱ مگابایت
دانلود
اپ‌استور
گوگل‌پلی

نظرات ۳
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato