همه چیز درباره آیفون 13
115 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان، هدیه گوگل و الجی به خریداران G4

115 گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان، هدیه گوگل و الجی به خریداران G4

سامسونگ در مورد پرچمداران تازه خود دست به کار عجیبی زد و در همکاری با مایکروسافت تصمیم گرفت که اپلیکیشن های اندرویدی ردموندی ها را به کهکشانی های خود بیاورد.

در میان این اپ ها می توان به OneDrive اشاره کرد که همان سرویس ذخیره سازی مبتنی بر کلاود این غول نرم افزاری است و چون شرکای تجاری گوگل ملزم هستند که همه اپلیکیشن های تولیدی آن را در محصولات خود در نظر بگیرند، این یعنی سرویس کلاود اهالی مانتین ویو حالا یک رقیب تازه پیدا کرده است.

اما قضیه به اینجا ختم نمی شود و براساس توافق سامسونگ و مایکروسافت قرار بر آن شد که خریداران تلفن های هوشمند گلکسی S6 و گلکسی S6 Edge صد و پانزده گیگابایت فضای ذخیره سازی رایگان را نیز به عنوان جایزه دریافت نمایند.

در ادامه این مطلب با دیجیاتو همراه باشید.

روشن است که این تصمیم به مزاق گوگل خوش نیامد و حالا ظاهرا این شرکت تصمیم گرفته که پاداشی مشابه را برای کاربران G4 در نظر بگیرد. بله چنانچه تصمیم دارید تلفن همراه G4 را خریداری کنید باید به اطلاع تان برسانیم که ۱۱۵ گیگابایت فضای ذخیره سازی گوگل درایو به عنوان هدیه به شما داده می شود.

احتمالا تصور خواهید کرد که این تصمیم صرفا با هدف پیشبرد کسب و کار و جذب کاربران بیشتر صورت پذیرفته. با این همه سامسونگ مدتی است که نشان داده با این کار قصد دارد کنترل بیشتری روی اسمارت فون های خود داشته باشد که بخش کثیری از آنها نیز کاملا به اندروید گوگل و تصمیمات این دو غول فناوری برای همکاری با یکدیگر متکی هستند و چه بسا گوگل نیز چنین تصمیمی داشته باشد.

نظرات ۹
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato