آیفون 6C با نمایشگر ۴ اینچ در سال جاری معرفی خواهد شد [شایعه]

در یک ماه اخیر بارها شایعه حضور آیفونی با اندازه نمایشگر ۴ اینچ در سبد محصولات اپل به گوش خورده است؛ هفته گذشته اما در نهایت گفته شد که این تلفن هوشمند فعلا به تولید نخواهد رسید و شاید در سال ۲۰۱۶ شاهد حضور شانه به شانه اش در کنار سایر آیفون های اپل باشیم.

اکنون اما بر اساس گزارشی جدید، مشخص گشته که اپل برخی قطعات، از جمله سنسور دوربین iPhone 6C چهار اینچی خود را به تامین کنندگان سفارش داده است. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

بر اساس گزارش وب سایت GSM Dome، اپل به میزان بسیار بالایی سنسور دوربین برای آیفون ۶C خود سفارش داده است. میزان سفارش شرکت یاد شده برای سنسور دوربین آیفون ۶C به حدی بالاست که سونی در حال حاضر صرفا قادر به تامین ۵۰ درصد از سفارشات سازندگان چینی موبایل های اندرویدی است.

اگرچه هنوز مشخصات دیگری از آیفون ۴ اینچی تحت نام ۶C فاش نگشته اما تا به اینجای کار مشخص شده که قطعا یک موبایل با این اندازه نمایشگر در میان آیفون هایی که در سپتامبر جاری معرفی خواهند شد، حضور دارد.

این روزها سنسور های ساخته شده توسط سونی هواداران بسیار زیادی یافته اند، به شکلی که این شرکت دیگر توان تامین نیاز همه کمپانی ها را ندارد. در این میان به دلیل دست رد زدن سونی به سینه برخی از همکاران قدیمی، بعضی از آنها، نظیر HTC به سراغ انتخاب های دوم خود، یعنی همان توشیبا رفته اند؛ که البته نتیجه کار سنسور توشیبا را نیز می توان در موبایل One M9 مشاهده کرد.

اگرچه در هفته گذشته خبر رسیده بود که تولید آیفون ۴ اینچ به سال ۲۰۱۶ موکول خواهد شد اما می توان گفت سفارش تازه اپل به سونی، خبر از اضافه شدن موبایل مورد بحث به گزینه های ۴.۷ و ۵.۵ اینچ برای کاربرانی که ترجیح به استفاده از موبایل هایی کوچکتر دارند می دهد.

نظرات ۵

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟