ریموت کنترل نسل بعدی Apple TV با یک پد لمسی همراه خواهد بود

ریموت کنترل اینفرارد Apple TV حدودا ۸ سالی می شود که به شکل یکسان باقی مانده؛ اکنون اما طبق اخبار نیویورک تایمز، این شرکت قصد دارد به زودی ریموت کنترل این محصول را تغییر دهد. آنگونه که منبع یاد شده خبر می دهد، یکی از کارمندان اپل که نامش نیز فاش نگشته، اذعان کرده که نسل بعدی Apple TV به زودی دست خوش یک باز-طراحی کلی خواهد شد.

از طرف دیگر این باز طراحی صرفا مختص خود دستگاه نبوده و گفته می شود که ریموت کنترل آن نیز از پایه، دوباره طراحی می شود و یک پد لمسی برای کارکرد آسان تر، به آن اضافه خواهد گشت. در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

نیویورک تایمز گزارش می دهد که البته همه فضای ریموت کنترل مورد بحث به پد لمسی اختصاص نداشته و همچنان دو دکمه را می توان بر روی آن یافت؛ دکمه هایی که به احتمال زیاد مختص به پلی/توقف و منو خواهند بود.

همچنین ادعا می شود که از بخش لمسی کنترل می توان برای اسکرول کردن در میان رابط کاربری Apple TV بهره جست. هر چند اضافه شدن یک پد لمسی، باعث اندکی ضخیم تر شدن ریموت نیز از آنچه در حال حاضر هست، می شود.

انتظار می رود اپل در ماه آینده و در شهر سان فرانسیسکو، همزمان با برگزاری کنفرانس توسعه دهندگان خود، از نسخه جدید Apple TV رونمایی کند. در گزارشی از وب سایت Buzzfeed در ماه مارس، ذکر شده بود که نسل جدید محصول مورد بحث، با یک App Store اختصاصی و البته پشتیبانی از Siri معرفی خواهد شد. (اینکه در سال های اخیر چرا سیری به Apple TV اضافه نشده هم، خود پرسش جالبیست.)

کنفرانس توسعه دهندگان اپل در هشتم ماه ژوئن برگزار خواهد شد و انتظار می رود در این کنفرانس، مدیران کمپانی ساکن کوپرتینو از برنامه های خود برای iOS و OS X در سال جاری خبر دهند.

نظرات ۱۱

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟