مسابقه بندانگشتی ها؛ معرفی Mini Motor Racing WRT

استودیوی Binary Mill پس از موفقیت جهانی Mini Motor Racing، نسخه جدیدی از این بازی خوش ساخت را با نام فرعی WRT روانه اپ استورها کرده؛ یک عنوان مسابقه ای آرکید که سعی نموده تا از زاویه ای جدید به مسابقات اتومبیل رانی در پیست بنگرد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

وقتی که MMR را بازی می کنید، دائما حس بازی با ماشین های کنترلی را خواهید داشت. علت آن هم زاویه دید منحصر به فرد بازی است که بر خلاف نمونه های سه بعدی مشابه، از بالا به پایین پیست را دنبال می کند.

screen520x924 (1)

این زاویه دید ایزومتریک، هم تجربه جدید و جالبی است و هم سیستم کنترل ماشین ها را دچار تحول نموده و می بایست تلاش بیشتری برای رانندگی با این ماشین های بندانگشتی به خرج دهید.

بازی دارای مودهای مختلف آفلاین و آنلاین است که شاید Career Mode جذاب ترینشان باشد؛ حالتی که مسابقات را به صورت مأموریتی طی می کنید و با کسب امتیاز و پول قادرید ماشین هایتان را از برخی جنبه ها ارتقا دهید.

screen520x924 (2)

بیش از ۳۰ پیست زیبا و پرپیچ خم به صورت HD در بازی طراحی شده تا با ماشین های لایسنس شده و واقعی از کمپانی هایی همچون نیسان و کیا در آنها به رقابت بپردازید.

اگر خواستار تجربه ای متفاوت از بازی های مسابقه ای هستید، بد نیست که Mini Motor Racing جدید را در iOS و اندروید تجربه کنید، امتحانش مجانی است.

Mini Motor Racing
  • Mini Motor Racing
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: The Binary Mill
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۹۲ / ۴۸ مگابایت
دانلود


نظرات ۴

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟