اضافه شدن قسمت «برگزیده های هفته» به کافه بازار

پس از حذف قسمت مربوط به جدیدترین اپلیکیشن ها از صفحه اول کافه بازار، توسعه دهندگان بسیاری نسبت به این موضوع اعتراض کردند. برنامه نویسان معتقد بودند که با اخذ این سیاست دیگر برنامه های جدید فرصتی برای دیده شدن پیدا نمی کنند و در لابه‌لای حجم زیاد اپلیکیشن ها به دست فراموشی سپرده می شوند.

در همین راستا مجموعه کافه بازار به تازگی بخشی به نام «برگزیده های هفته» را به اپلیکیشن خود اضافه کرده تا بدین شکل به بهترین برنامه های هر هفته، فرصت بیشتری برای دیده شدن بدهد.

به گفته مسئولین کافه بازار، یک تیم متخصص بررسی برنامه ها، به مرور اپلیکیشن های جدید هر هفته می پردازند و هر برنامه ای که دارای ایده ای نو و جذاب باشد را در قسمت مذکور قرار می دهند. البته داشتن ایده ای متفاوت تنها شرط ورود به این بخش نیست و کیفیت مناسب پیاده سازی نیز یکی دیگر از مواردی است که توسط تیم اجرایی لحاظ می گردد.

استقبال کاربران از اپلیکیشن های عجیبی همچون فضول سنج، پرواز روح و مواردی اینچنینی، باعث شده تا برنامه های با کیفیت اغلب از دید مخاطبان کافه بازار دور بمانند؛ حالا با راه اندازی این بخش می توان امیدوار بود که به مرور ذائقه مخاطبین نیز تغییر کند و پیرو آن توسعه دهندگان بیشتری نیز به تولید اپلیکیشن هایی با استانداردهای جهانی بپردازند.

شما در مورد ساختار کنونی معرفی اپلیکیشن ها در کافه بازار چه نظری دارید؟

نظرات ۱۸

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟