معرفی Delivery Simulator؛ بازی شبیه ساز حرفه ای حمل و نقل در ویندوزفون

معرفی Delivery Simulator؛ بازی شبیه ساز حرفه ای حمل و نقل در ویندوزفون

ساخت بازی های شبیه ساز، به خصوص برای پلتفرم موبایل، مهارت بالایی می طلبد و معدودند استودیوهایی که بتوانند به خوبی از پس این کار بربیایند. Simula Games را می توان با توجه به ساخت Delivery Simulator، به راحتی جزء همین دسته از توسعه دهندگان محسوب کرد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید. 

Delivery Simulator که انحصارا برای ویندوزفونی ها عرضه شده، حمل و نقل کالا را با وسائل نقلیه ای همچون کامیون، لیفت تراک و انواع خودروی سواری و ون شبیه سازی کرده است.

d78ba2db-2ce4-4024-bd0d-faf6da71db03

در Delivery Simulator جزئیات در سطح بالایی قرار دارند و طراحی محیط و بیرون و درون ماشین ها با دقت بالایی در آن صورت گرفته. ۱۲ ماشین مختلف در بازی حضور دارند که می توانید به سه شیوه آنها را کنترل کنید؛ با کمک فرمان گوشه صفحه، دکمه های لمسی یا با استفاده از ژیروسکوپ موبایل.

بازی به غیر از حالت رانندگی آزاد، ۳۰ مأموریت دارد که در آن می بایست کالایی را طی مدت زمانی مشخص، صحیح و سالم به مقصد برسانید. کوچکترین تصادف در بازی، منجر به وارد آمدن خسارت به بدنه ماشین و کالا می شود، بنابراین وقتی در بازی پشت فرمان نشسته اید باید حسابی حواستان را جمع کنید.

Delivery Simulator در سبک شبیه سازی بازی استانداردی است و با درجه سختی تقریبا بالایی که دارد، می تواند برای برخی افراد چالش برانگیز باشد. اگر هوس کرده اید که رانندگی با ماشین های سنگین را تجربه کنید، Delivery Simulator در ویندوزفون می تواند یکی از بهترین گزینه ها برای این تجربه محسوب گردد.

Delivery Simulator
  • Delivery Simulator
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: Simula Games
  • سیستم عامل: ویندوزفون استور
  • حجم: ۳۰ مگابایت
دانلود

نظرات ۴
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato