ایسوس در حال کار روی سری بعدی تبلت های ZenPad است

سری زن فون، بازار میان رده ها را تکانی داده و ایسوس دستگاه هایی ارائه داده است که در برابر قیمت، کارایی بسیار بالایی دارند. وقتی سیاست استفاده از چیپ های اینتل روی تلفن ها جواب داده، هیچ بعید نیست که ببینیم ایسوس بخواهد این رویکرد را در قبال تبلت ها هم داشته باشد.

در جریان نمایشگاه کامپیوتکس ۲۰۱۵، ایسوس احتمالا از تبلت های ZenPad 7 و ZenPad 8 رونمایی خواهد کرد و آن ها را به بازار می فرستد.

در ادامه با دیجیاتو همراه باشید.

Notebook Italia جستجوهایی در این ارتباط انجام داده و به نظر می رسد که برخی فروشگاه های ZenPad 7 را با قیمت های ۱۳۹ و ۱۵۰ یورو به فروش می رسانند. تفاوت این دو بین نسل های مخابراتی است. یکی دارای ۳G است و دیگری نیست.

تبلت ۷ اینچی دارای رزولوشن ۱۰۲۴ در ۶۰۰ است و یک گیگابایت رم و ۸ گیگابایت حافظه داخلی است. دوربین اصلی ۲ مگاپیکسل در نظر گرفته شده در حالی که دوربین جلو قدرتی معادل ۱.۳ مگاپیکسل دارد. به هر حال، تبلت های ارزان قیمت چندان سخت افزار قدرتمندی هم ندارند.

ZenPad 8، اندکی کارآمدتر است. صفحه نمایش هشت اینچی آن رزولوشن ۲۰۴۸ در ۱۵۳۶ مگاپیکسی دارد و همانند نکسوس ۹، نسبت ابعاد ۴:۳ دارد. چیپ Atom Z3560 اینتل در این دستگاه قرار دارد که قدرت آن نسبت به چیپ Atom x3 موجود در ZenPad 7 بیشتر است. البته با این حال، اطلاعات زیادی در ارتباط با ZenPad 8 در دسترس نیست.

کامپیتکس ماه آینده از تاریخ ۲ تا ۶ ژوئن برگزار خواهد شد و حتما در این دوره چند روزه اطلاعات بسیاری در ارتباط با محصولات ایسوس خواهیم شنید.

ویجیاتو

نظرات ۳

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟