بروزرسانی گوگل فیت برای پوشیدنی های اندرویدی؛ میزان ورزش روزانه تان را در صفحه ساعت دنبال کنید

گوگل فیت، اپلیکیشن سلامتی و ثبت فعالیت های ورزشی گوگل، پاییز سال گذشته به طور رسمی برای پلتفرم اندروید عرضه شد. اپ یاد شده از ابتدای عرضه از پوشیدنی های اندرویدی پشتیبانی می کرد، اما بروزرسانی جدید امروز آن را برای اکوسیستم ساعت هوشمند، گوگل کاربرپسندتر گذشته نموده است.

در نسخه جدید، یک واچ فیس قابل شخصی سازی در اختیار کاربر قرار گرفته که می تواند ضمن نمایش حلقه فعالیت گوگل فیت، بگوید که چند دقیقه فعالیت ورزشی برای رسیدن به هدف روزانه تان انجام داده اید. به نظر می رسد که در این بروزرسانی، کاربر به یک واچ فیس با ظاهری آنالوگ محدود شده، بنابراین طرفداران ساعت های دیجیتالی در این زمینه زیاد خوش شانس نیستند.

در بروزرسانی جدید قابلیت های جالب توجه دیگری نیز به گوگل فیت افزوده شده اند. اپ یاد شده حالا می تواند مسافت طی شده و میزان کالری ای که در روز سوزانده اید را تخمین بزند. برای این کار کافیست قد، وزن و جنسیت خود را به حساب کاربری گوگل فیت وارد کنید تا امکان محاسبات برای اپلیکیشن فراهم گردد.

این فرآیند تقریبا مشابه همان چیزی است که در اپل واچ دیده ایم. ضمنا شما قادرید تا حلقه فعالیت گوگل فیت را به کمک یک ویجت، به صفحه خانه موبایل اندرویدی تان بیاورید. نسخه بروزرسانی شده را می توانید هم اکنون از طریق گوگل پلی دریافت کنید.

Google Fit
  • Google Fit
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: گوگل
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱۵.۵ مگابایت
دانلود

ویجیاتو

نظرات ۶

وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

ورود

رمزتان را گم کرده‌اید؟