همه چیز درباره آیفون 13
بازی Candy Crush به صورت پیش فرض بر روی ویندوز ۱۰ ارائه می شود

بازی Candy Crush به صورت پیش فرض بر روی ویندوز ۱۰ ارائه می شود

مایکروسافت سال های سال است که به صورت پیش فرض، چند بازی از جمله Minesweeper را همراه با نسخه های مختلف ویندوز، عرضه می نماید. هر یک از این بازی ها تا به حال میلیون ها بار اجرا شده اند و خاطرات بسیاری را برای کاربران رقم زده اند.

اما به تازگی مایکروسافت اعلام کرده که قرار است در ویندزو ۱۰،‌ عضوی جدید را به این مجموعه اضافه نماید. Candy Crush به عنوان یکی از موفق ترین بازی های موبایل، جدیدترین عنوانی است که به صورت پیش فرض بر روی ویندوز ۱۰ ارائه می گردد.

مایکروسافت درباره این موضوع در وبلاگ خود چنین نوشته است:

«علاوه بر بازی هایی که پیش از این به صورت پیش فرض بر روی ویندوز قرار داشتند، ما مشغول صحبت با شرکت های همکارمان هستیم تا برخی از بزرگترین عناوین را بر روی ویندوز عرضه نماییم. امروز خوشحالیم که اعلام کنیم شرکت King بازی کندی کراش را به ویندوز ۱۰ خواهد آورد.

در زمان عرضه ویندوز ۱۰، این بازی به صورت خودکار بر روی این سیستم عامل نصب خواهد بود. کاربرانی که سیستم عامل خود را به این نسخه از ویندوز به روز رسانی کنند و یا برای اولین بار ویندوز ۱۰ را دانلود نمایند، می توانند از این بازی لذت ببرند. شایان ذکر است که به مرور زمان، دیگر بازی های شرکت King نیز راه خود را به ویندوز ۱۰ پیدا خواهند کرد.»

نظرات ۲۰
وارد شوید

برای گفتگو با کاربران، وارد حساب کاربری خود شوید.

Digiato

رمزتان را گم کرده‌اید؟

Digiato